Neparasts amerikāņu pitbulterjeru metiens.

Pārdodu 2 pitbulterjeru puikas un 3 pitbulterjeru meitenes. Pārdodu pitbullu kucēnus no šiem vecākiem:
Tēvs: Miller’s Wild Storm aka Castle (vairāku valstu čempions izstādēs, junioru čempions, lielais čempions, čempions sportā, čempiona kandidāts darba īpašībās, šķirnes labākais suns — tituls «BBB- labākais no labākās šķirnes», Junioru kluba čempions). Atvests no Amerikas. No sporta audzētavas «Real Deal Chocolates». Attīrīts no ataksijas, crd2PRA (amerikāņu pitbulterjeru šķirnes ģenētiskās slimības). Tēvs vairāk nekā 300 pitbulliem visā pasaulē! Amerikāņu pitbulu šķirnes vecākais tēvs. Reģistrēts ADBA.
Māte: Dognik Bulls Anksunamun. Attīrīts no ataksijas. Nāca no strādājošās audzētavas «Zorba», kas atrodas Bulgārijā. Asins darbinieki, Jumbo līnija. Eiropā neatradīsiet pitbulu ar vairāk Jumbo asinīm nekā mūsu Anksunamun!
Šis ir dublēts šo vecāku metiens. No viņiem jau esam saņēmuši vairākus kucēnus. Visi aug spēcīgi, ar izcilu nervu sistēmu. Šo kucēnu zēni parasti sver 25-28 kg, meitenes 17-20 kg.
Kucēni piedzima 2023. gada 11. februārī. Gatavs pārcelties uz jaunām mājām. Viņi pārvietojas ar Eiropas veterināro pasi, ADBA ciltsrakstiem, vakcinēti un veterinārārsta pārbaudīti, ar reģistrētu mikročipu, ar atgādinājuma dokumentiem par kucēna pirmo dzīves gadu. Kucēna cena 1500 eiro.
Amerikāņu pitbulterjeri no Dognik Bulls dzīvo 20 valstīs. Tāpēc nepieciešamības gadījumā palīdzēsim ar piegādi.
Kucēnu fotogrāfijas:


Lai iegādātos amerikāņu pitbulterjera kucēnu mūsu audzētavā, rakstiet mums:
Instagram- dognikbulls
E-pasts: dognikb@gmail.com
Zvani, whatsapp, telegramma: +37127118654