Parduoda pitbull šuniukai skelbimas

Nepaprasta amerikiečių pitbulterjerų vada.

Parduodami 2 pitbulterjerų berniukai ir 3 pitbulterjerų mergaitės.Instagram- dognikbulls

Parduodami pitbulių šuniukai iš šių tėvų:
Tėvas: Miller’s Wild Storm aka Castle (kelių šalių čempionas parodose, jaunių čempionas, didysis čempionas, sporto čempionas, kandidatas į čempionus pagal darbines savybes, geriausias veislės šuo — titulas «BBB- geriausias iš geriausios veislės», Jaunimo klubo čempionas). Atvežtas iš Amerikos. Iš sporto darželio „Real Deal Chocolates“. Išvalyta nuo ataksijos, crd2PRA (amerikos pitbulterjerų veislės genetinės ligos). Daugiau nei 300 pitbulių visame pasaulyje tėvas! Aukščiausias Amerikos pitbulių veislės tėvas. Registruotas ADBA.
Motina: Dognik Bulls Anksunamun. Išvalyti nuo ataksijos. Atkeliavo iš veikiančio darželio „Zorba“, kuris yra Bulgarijoje. Kraujo darbuotojai, Jumbo linija. Europoje nerasite pitbulio, kuriame būtų daugiau Jumbo kraujo nei mūsų Anksunamunas!
Tai yra šių tėvų dublikatas. Iš jų jau sulaukėme kelių šuniukų. Visi auga stiprūs, turi puikią nervų sistemą. Berniukai iš šių šuniukų dažniausiai sveria 25-28 kg, mergaitės 17-20 kg.
Šuniukai gimė 2023 metų vasario 11 dieną. Paruošta kraustytis į naujus namus. Jie juda su europiniu veterinariniu pasu, ADBA kilmės dokumentais, paskiepyti ir apžiūrėti veterinarijos gydytojo, su registruota mikroschema, su priminimo dokumentais pirmiesiems šuniuko gyvenimo metams. Šuniuko kaina 1500 eurų.
Amerikiečių pitbulterjerai iš Dognik Bulls gyvena 20 šalių. Todėl esant reikalui padėsime su pristatymu.
Šuniukų nuotraukos (Parduoda pitbull šuniukai skelbimas):


Norėdami įsigyti mūsų veislyne amerikiečių pitbulterjero šuniuką, parašykite mums:
Instagram — dognikbulls
paštas: dognikb@gmail.com
Skambučiai, whatsapp, telegrama: +37127118654