Parduodami amerikiečių pitbulterjerų šuniukai


Parduodu išskirtinę mergaitę Amerikiečių pitbulterjerą raudonnosis! Iš oficialaus darželio DOGNIK BULLS. Veislynas registruotas ADBA (American Dog Breeders Association) Mūsų veislynas su Amerikos pitbulterjerais užsiima nuo 2011 m.
Šuniuko video. Slapyvardis: Dognik Bulls California:

Vaizdo įrašas apie šuniuką ant bėgimo takelio pirmą kartą 4 mėn. Atkreipkite dėmesį, kad šuniukas visiškai nebijo bėgimo takelio, to, kad jis yra prisegtas diržais ir kad abiejose jo pusėse yra sienos. Ir tai, kad grindys po šuniuko kojomis dreba. Parduodamas išskirtinis amerikietiškas pitbulterjeras raudonnosis! Tikriems pitbulterjerų veislės ADBA žinovams. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad šuniuką apdovanojame tik balsu ir plojimais rankomis. Ji bėga tik dėl idėjos. Tai tikra aistra, polėkis ir spaudimas. Mes nenaudojame maisto ar žaislų dėl papildomos motyvacijos. Tai aukščiausios klasės pitbulterjeras.

Mūsų Kalifornijos Dognik Bulls tėvai. Atvežtas iš Amerikos ir Brazilijos. Sporto ir parodų čempionai keliose šalyse.

Apie parduodamą amerikiečių pitbulterjero šuniuką. Kilmės slapyvardis: Dognik Bulls California. Amžius: 4 mėn. Ausys: atkištos. Spalva: šokoladinis raudonas. Sukandimas (dantys): žirklinis sukandimas (geriausias įkandimo būdas amerikiečių pitbulterjerams). Tėvai: Millers Wild Storm (Amerika) x Hoffs Banshee (Brazilija). Nukirmintas: 4 kartus. Vakcinuota: pilnai (dvi kompleksinės vakcinos ir vakcinacija nuo pasiutligės). Mikroschema: prieinama ir užregistruota naminių gyvūnėlių duomenų bazėje. Pasas: Europos veterinarinis pasas, galiojantis bet kurioje pasaulio šalyje. Kilmė: ABDA, taip. Kaina: 1700 eurų arba 2000 dolerių.
Asmenybė: aktyvi, maloni, mėgstanti vaikščioti, bėgioti su žaislais, mėgstanti žmonių dėmesį.
Norėdami įsigyti amerikiečių pitbulterjero šuniuką, parašykite mums į veislyną DOGNIK BULLS:
Instagram: dognikbulls
paštas: dognikb@gmail.com

Taip pat vyksta registracija ir kitiems amerikiečių pitbulterjerų šuniukams. Jie gims po 2 mėnesių. Iš trijų skirtingų veislinių pitbulterjerų porų. Kaina 2000 eurų arba 2200 dolerių. Pristatymas į bet kurią pasaulio šalį. Mūsų pitbulterjerai gyvena 25 šalyse skirtinguose žemynuose.

Parduodami amerikiečių pitbulterjero šuniukai, nupirkti amerikiečių pitbulterjero šuniuką, pardavimas amerikiečių pitbulterjero raudonnosio.