Parduodami Komany kennel pitbulių šuniukai


Išskirtiniai šuniukai Europoje! Poravimasis: Dognik Bulls Godena x Maximus Eightball. Vienintelis ir tankus tokių amerikietiškų pitbulterjerų kraujo linijų sankaupa: Komany kennel pitbull ir Genetic kennel pitbull.
Tikimės šuniukų gimimo 2024 metų rudenį. Rezervacijos vyksta.
Laukiame šuniukų su tikru pitbulterjero temperamentu: drąsūs, bebaimiai, aktyvūs, gerai važiuojantys, azartiški, tvirtai sukibę. Labai protingas ir adekvatus žmonėms ir vaikams.
Šuniukų mama: Dognik Bulls Godena. Gimė mūsų darželyje. Palikuonių patikrinta patelė. Ji pagimdė tris amerikiečių pitbulterjerų šuniukų vadas. Visus tris kartus ji veisėsi prie skirtingų patinų. Kraujo linijos: senos šeimos raudona nosis, Lonzo, raudonas įspėjimas. Pati būsimoji šuniukų mama gimė iš atvežtinių šunų. Jos tėvas buvo atvežtas iš Amerikos darželio „Real Deal Chocolates“ (Florida, Amerika). Parodų ir sporto čempionas keliose šalyse. Viso čempiono kilmės atstovas (visi protėviai turi Amerikos titulus sporto varžybose, didieji čempionai svorio traukimo varžybose, ADBA čempionai). Dognik Bulls Godenos mama buvo atvežta iš Bulgarijos veislyno „Zorba kennel“. Išskirtinai darbinis veisimas. Dognik Bulls Godena yra nuostabus šuo. Puikus charakteris, lengvai treniruojamas ir valdomas. Labai azartiškas ir sportiškas. Veislės genetinių ligų neturi (testavimas). Gyvena darželyje ir su mažu vaiku. Idealus socialiai saugus šuo.

American pitbull terrier kennel breeding
Šuniukų tėvas: Maximus Eightball. Vienintelis amerikiečių pitbulterjero patinas Europoje, turintis tokią kilmę! Tai išskirtinis šuo. Mūsų veislynui labai pasisekė, kad Lenkijos veislyno “Maximus kennel” savininkas sutiko auginti šį patiną. Didžiuojamės savo šunimis ir būsimais šuniukais. Jis nešioja tokias retas pitbulių kraujo linijas kaip: Komany pitbull veislynas, Genetic pitbull veislynas, Lonzo pitbull kraujo linijos. Visiškai ištirta dėl sveikatos. Neturi klubo ir alkūnės sąnarių displazijos (rezultatai AA/00). Veislės genetinių ligų neturi (pažyma). Turi sveiką širdį (sertifikatas).


Numatomos šuniuko spalvos: juoda, juoda ir brindle, šokoladinė su raudona nosimi, raudona ir šermukšnė su raudona nosimi, raudona su juoda nosimi, raudona su raudona nosimi.
Visi šuniukai turės ADBA kilmės dokumentus, skiepus, veterinarinį pasą, registruotą mikroschemą, pirkimo-pardavimo sutartį.
Tai išvykimas į Lenkiją. Tai reiškia, kad 1-2 savaitėms važiuosime gyventi į Lenkiją ir poruosimės. Šuniukų kaina nuo veislinio iki tokio lygio patino 2500 eurų.
Tai protėviai šuniukų kilmės knygoje. Tai internetinė kilmės knyga. Kiekvienas pitbull šuniukas turės tą patį spausdintu formatu iš ADBA klubo

Daugiau informacijos, užsakymo detalės ir kiti klausimai:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Mūsų amerikiečių pitbulterjerai gyvena 25 pasaulio šalyse. Galimas pristatymas visoje Europoje, JAV, Kanadoje, Brazilijoje.

Parduodami Komany kennel pitbulo šuniukai, komany kennel pitbulis, genetics kennel pitbulis, lonzo bloodline pitbull