Páření pitbulla

Páření pitbulla

V chovatelské stanici Dognik Bulls je ke krytí otevřen pes amerického pitbulteriéra — Miller’s Wild Storm aka Castle.
Dovezeno z chovatelské stanice Real Deal Chocolates, která se nachází na Floridě v USA.
V současné době je Castle téměř 7 let starý. Je zdravotně testován, geneticky testován (naprosto zdravý, všechny testy NN). Sportovně testováno. Testováno na potomstvo. Asi 300 dětí z hradu žije ve 20 zemích světa.
Castle zprostředkovává tyto vlastnosti: střední velikost (feny 16-23 kg, psi 20-26 kg), velmi řidičský charakter, vášeň, nebojácnost, láska k životu, láska k lidem, sportovní vášeň, tlak a vytrvalost. Castleovy děti byly vyšetřeny a jsou zdravé. Mezi jeho dětmi: Top Dog of Italy 2020 podle UKC (Dognik Bulls Lanna Shi)! Vítěz celoplemenné výstavy na Ukrajině — Dognik Bulls Rio Grande (Best in Show-1.místo). Vítěz třídy dorostu na Monobreed Show v Moskvě (více než 120 pitbulů) — Dognik Bulls Abronia. Vítězové soutěží ve strážní službě, IGP v Rusku! Vítězové víceboje pitbull-amstaff v Rusku (první místa ve všech sportovních disciplínách). Vítězové coursingových a dostihových soutěží (běh za mechanickým zajícem).
Samotný Miller’s Wild Storm se zrodil z šampiona ADBA a UKC, Miller’s Brown Sugar. Tato fena je velmi uznávaná ve sportu v Americe, na výstavách, velká šampionka v soutěžích ve vzpírání v Americe. Castleovým otcem je Miller’s Eye of the Tiga. Titul v pořadech ADBA, soutěžích pitbulla a vzpírání. Uncle Castle je nejoznačovanější pitbulteriér na světě — Fonvielle’s A&N Stuff of Legends.
Miller’s Wild Storm aka Castle je rodokmen ADBA a UKC a je otevřen pro krytí (páření pitbulla). Požadavky na feny: úplný původ (sportovní nebo pracovní předci). Úspěchy ve sportovních soutěžích nebo na výstavách na vysoké úrovni. Cena pletení je 3000 eur. Hrad se nachází v Rize, Lotyšsko. Zmrazené sperma je možné zasílat do celého světa. Cena pletení je 3000 eur. Castle nese krev nejstarší chovné linie amerických pitbulteriérů — Old Family Red Nose. Tituly na výstavách: 2x Junior šampion Ukrajiny, Junior vítěz Ukrajiny, 4x Nejlepší junior na Monobreed Pit Bullshow na Ukrajině a v Rusku, Kandidát na Junior šampiona Ruska, Kandidát na Junior šampiona Federace, Kandidát na Ruský šampion v pracovních kvalitách, Klub mladých Šampion («Brave Fighter, Moskva, Rusko), Kandidát na šampiona Ukrajiny, Kandidát na Mezinárodní šampion krásy, Šampion Ukrajiny, 7x Nejlepší pes, 6x Nejlepší z plemene, Šampion plemene. Sportovní úspěchy: Springpole — 1. místo, vis na rukojeti — 3. místo mezi 50 pitbuly, skok bez podpory — 3. místo mezi 50 pitbuly, běh dog-puller: dvakrát 1. místo, 1 krát 3. místo, skoky pes-tahač: dvakrát 1. místo, jednou 5. místo.
Obrázky Miller’s Wild Storm aka Castle


Video z Miller’s Wild Storm aka Castle


Fotky Miller’s Wild Storm aka Castle dětí:


Příbuzní:
Pitbul Miller’s Brown Sugar


Miller’s Eye of the Tiga pitbull


Pitbull A&N Stuff of Legends od Fonvielle


Diskutujte o podmínkách páření pitbulla:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram — dognikbulls