Párenie pitbulla

Párenie pitbulla

V chovateľskej stanici Dognik Bulls je na párenie otvorený pes amerického pitbulteriéra — Miller’s Wild Storm aka Castle.

Dovezené z chovateľskej stanice Real Deal Chocolates, ktorá sa nachádza na Floride v USA.

Momentálne má Castle takmer 7 rokov. Je zdravotne testovaný, geneticky testovaný (absolútne zdravý, všetky testy NN). Športovo testované. Testované na potomstvo. Asi 300 detí z hradu žije v 20 krajinách sveta.

Castle má také vlastnosti: stredná veľkosť (samice 16-23 kg, muži 20-26 kg), veľmi jazdný charakter, vášeň, nebojácnosť, láska k životu, láska k ľuďom, športová vášeň, tlak a vytrvalosť. Castleove deti boli vyšetrené a sú zdravé. Medzi jeho deťmi: Top Dog of Italy 2020 podľa UKC (Dognik Bulls Lanna Shi)! Víťaz celoplemennej výstavy na Ukrajine — Dognik Bulls Rio Grande (Best in Show-1. miesto). Víťaz triedy dorastu na Monobreed Show v Moskve (viac ako 120 pitbulov) — Dognik Bulls Abronia. Víťazi súťaží v strážnej službe, IGP v Rusku! Víťazi všestrannej súťaže pitbull-amstaff v Rusku (prvé miesta vo všetkých športových disciplínach). Víťazi coursingových a dostihových súťaží (beh za mechanickým zajacom).

Samotný Miller’s Wild Storm sa zrodil od šampióna ADBA a UKC, Miller’s Brown Sugar. Táto sučka je v Amerike veľmi uznávaná v športe, na výstavách, veľká šampiónka v súťažiach v ťahaní závažia v Amerike. Castleovým otcom je Miller’s Eye of the Tiga. Titul v ADBA show, pitbulských súťažiach a ťahaní závažia. Strýko Castle je najviac označovaný pitbulteriér na svete — pitbull A&N Stuff of Legends od Fonvielle.

Miller’s Wild Storm aka Castle má rodokmeň ADBA a UKC a je otvorený pre párenie (párenie pitbulla). Požiadavky na sučky: úplný pôvod (športový alebo pracovný predkovia). Úspechy v športových súťažiach alebo na výstavách na vysokej úrovni. Cena upletenia je 3000 eur. Hrad sa nachádza v Rige v Lotyšsku. Zmrazené spermie je možné posielať do celého sveta. Cena upletenia je 3000 eur. Castle nesie krv najstaršej chovnej línie amerických pitbulteriérov — Old Family Red Nose. Tituly na výstavách: 2x Junior šampión Ukrajiny, Junior víťaz Ukrajiny, 4x Najlepší junior na Monobreed Pit Bullshow na Ukrajine a v Rusku, Kandidát na Junior šampióna Ruska, Kandidát na Juniorského šampióna federácie, Kandidát na Ruského šampióna v pracovných vlastnostiach, Junior klub Šampión („Statočný bojovník, Moskva, Rusko), Kandidát na šampióna Ukrajiny, Kandidát na Medzinárodného šampióna krásy, Šampión Ukrajiny, 7x Najlepší pes, 6x Najlepší plemeno, Šampión plemena. Športové úspechy: Springpole — 1. miesto, vis na rukoväti — 3. miesto medzi 50 pitbulmi, skok bez opory — 3. miesto medzi 50 pitbulmi, beh dog-puller: dvakrát 1. miesto, 1 krát 3. miesto, skoky pes-ťahač: dvakrát 1. miesto, raz 5. miesto.

Obrázky Miller’s Wild Storm aka Castle


Video z Miller’s Wild Storm aka Castle


Fotografie Miller’s Wild Storm aka Castle detí:


Príbuzní:

Pitbul Miller’s Brown Sugar


Miller’sEye of the Tiga pitbull


Pitbull Fonvielle’s A&N Stuff of Legends 


Diskutujte o podmienkach párenia pitbulla:

E-mail: dognikb@gmail.com

Instagram — dognikbulls