Pelēks pitbuls, zils pitbuls nopirkt kucēnu
Palīdzēsim iegādāties pelēko/zilo pitbula kucēnu.
Amerikāņu pitbulterjera pelēkā vai «zilā» krāsa ir atšķaidīta (novājināta) no melnās krāsas. Šādi pitbulterjeri dažos metienos patiešām ir dzimuši. Bet topošajam saimniekam ir grūti atrast tik tīršķirnes, bez amerikāņu Stafordšīras terjera vai amerikāņu kausa piejaukuma.
Ja esat gatavs iegādāties pelēko pitbulu/blue pitbula kucēnu, mūsu audzētava Dognik Bulls var jums palīdzēt.
Pelēkā pitbula kucēna cena ir sākot no 1500 eiro un vairāk. Par šo naudu jūs iegādājaties veselīgu, spēcīgu, precīzi tīršķirnes zilu / pelēku pitbulu. Ar pilnu ciltsrakstu, kas meklējams gadsimtiem senā pagātnē. Ar izmeklējumiem no vecākiem.
Pieauguša pelēkā/zilā pitbula piemērs.
Pelēks pitbuls ar nosaukumu Ezis, Dognik Bulls audzētava (amerikāņu pitbulterjeru darba audzēšana, pilnībā uzticami ciltsraksti):


Pelēkā pitbula/zilā pitbula raksturs neatšķiras no citiem krāsainiem pitbulterjeriem. Tie ir tie paši aktīvie, azartspēļu suņi, kas mīl savu ģimeni.
Esiet gatavi gaidīt savu pelēko pitbulu. Tie nav dzimuši katrā metienā. Jums būs jāizlemj, vai vēlaties zēnu vai meiteni, pastāstiet mums par sevi un saviem plāniem ar suni. Veiciet depozītu par kucēnu un gaidiet piemērotu kucēnu. Ja mums nav pelēka pitbula kucēna, mēs jums piedāvāsim pelēku kucēnu no mūsu draugiem no citām audzētavām.
Atstājiet savus pieteikumus par pelēko/zilo pitbula kucēnu šeit:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls