Pērciet ADBA pitbulterjera kucēnu rednose


Tiek pārdota amerikāņu pitbulterjera mātīte, rednose, ar ADBA ciltsrakstiem. Oficiāli reģistrēta amerikāņu pitbulterjeru audzētava ADBA “DOGNIK BULLS”. Asins līnija: Full OFRN (Old Family Red Nose) ADBA ciltsrakstos ir tikai vecās amerikāņu asinis.
Viņas jaunās fotogrāfijas tika uzņemtas pirms dažām dienām:

Vecāki ir importēti.


Tēvs: čempions Millers Wild Storm. Importēts no Floridas, ASV. Dzimis slavenajā amerikāņu sporta pitbulterjeru audzētavā “Real Deal Chocolates”. Vairāku Eiropas valstu čempions sporta sacensībās un izstādēs. Dažāda veida sporta sacensību uzvarētājs. Pilnīgi vesels 8 gadu vecumā. Nav šķirnes ģenētisku slimību (personas veselības apliecības). Tēvs vairāk nekā 300 tīršķirnes ADBA amerikāņu pitbulterjeriem visā pasaulē.
Māte: Hofs Bansī. Importēts no Brazīlijas. Slavenā liela Brazīlijas pitbulterjeru audzētava “Dušeiks”. Uzvarētājs izstādēs. Lielisks sporta suns. Ļoti enerģisks un brīnišķīgs ģimenes suns. Nav šķirnes ģenētisku slimību (personas veselības apliecības). Viņas bērni ir čempioni izstādēs un sporta veidos visā pasaulē. Šie ir viņas pēdējie kucēni mūsu audzētavā. Pēc jūsu pieprasījuma es jums parādīšu, cik pārsteidzoši ir viņas pieaugušie bērni. Tie ir īsti braucošie amerikāņu sarkannoze pitbulterjeri.
Mūsu sarkanais amerikāņu pitbulterjera kucēns ir pilnībā vakcinēts, ar reģistrētu mikročipu, ar ADBA ciltsrakstiem, ar Eiropas veterināro pasi. Kucēns tiek pārdots arī ar pārdošanas līgumu un instrukcijām amerikāņu pitbulterjera sarkannoze kucēna kopšanai.
Lai iegādātos Rednose ADBA amerikāņu pitbulterjera kucēnu, rakstiet mums:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Amerikāņu rudnoze pitbulterjeri no audzētavas DOGNIK BULLS dzīvo 25 pasaules valstīs. Piegāde ir iespējama, ja nedzīvojat mūsu valstī.

Pērciet ADBA pitbulterjera kucēnu rednose, Real Deal Chocolates audzētava, amerikāņu pitbulterjeru rednose