Pērciet ADBA pitbulterjera kucēnu


Pārdodu amerikāņu pitbulterjera kucēnu. Krāsa: šokolādes rednose. Meitene. Vecums — 4 mēneši. Metienā bija 8 kucēni. Pārdošanā ir tikai viena amerikāņu pitbulterjera mātīte.
Asins līnija: OFRN (vecās ģimenes sarkanais deguns). Tās ir vecās amerikāņu asinis. Spēcīgi, efektīvi, ļoti kaislīgi ADBA pitbulli.
Tēvs atveda no Floridas, ASV. Māte tika atvesta no Brazīlijas. Čempioni. Viņiem nav šķirnes ģenētisku slimību (personīgie sertifikāti). Jūs varat lasīt vairāk par vecākiem viņu personīgajās lapās bērnudārza vietnē. Ir milzīgs skaits fotogrāfiju, video, viņu varoņu apraksti un to nosaukumi. Vecāki ir absolūti veseli amerikāņu pitbulterjeri ADBA.
Pitbulterjera kucēna ciltsraksti: ADBA. Amerikas suņu audzētāju asociācija ir vecākā un uzticamākā organizācija, kas reģistrē tīršķirnes amerikāņu pitbulterjerus.
Kucēna vārds: Dognik Bulls California. Tas nebūs liels. Aug uz holistiskās pārtikas (labākā rūpnieciskās pārtikas klase pasaulē). Personība: aktīva, bezbailīga, patīk trenēties un iet pastaigās. Ar lielu prieku izpēta apkārtējo pasauli.
Kopā ar amerikāņu pitbulterjera kucēnu jūs saņemat: ADBA ciltsrakstu, Eiropas veterināro pasi, pilnu vakcināciju klāstu un reģistrētu mikročipu. Instrukcijas amerikāņu pitbulterjera kucēna ADBA kopšanai un izglītošanai.
Mūsu ADBA amerikāņu pitbulterjera kucēns ir pilnībā gatavs doties uz jaunu ģimeni. Piegāde uz jebkuru vietu pasaulē. Amerikāņu pitbulterjeri ADBA no audzētavas DOGNIK BULLS dzīvo 25 valstīs.


Fotoattēlā redzams tieši kucēns, kas tiek pārdots. Cena 2000 eiro (2200 dolāri).
Lai iegādātos ADBA amerikāņu pitbulterjera kucēnu:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Ar cieņu, amerikāņu pitbulterjeru audzētavas “DOGNIK BULLS” īpašniece Veronika Voitovska. Ārsts. Eksperts kinologs. Dzīvnieku psihologs.

Pērciet ADBA pitbulterjera kucēnu, amerikāņu pitbulterjeru ADBA, ADBA pitbulterjera audzētavu