Pērciet american bully pocket kucēnu

Pērciet american bully pocket kucēnu

Bully kucēni «pocket» veidā tiek pārdoti American Bully audzētavā Dognik Bulls. Dzimšanas datums: 2022. gada 24. oktobris.

Pārdodu 2 meitenes: zila (pelēka) un ceriņi. Kucēnu fotoattēli rakstā.

American Bully kucēnu tēvs: atvests no Amerikas. Ciltsraksti Segvārds: 815 Bully Camp Noise. Lauku čempions. Tīrs pēc ģenētiskajām ciltspārbaudēm. Kabatas tips, 40 cm augstums, 32 kg svars. Ceriņu krāsa.

American Bully kucēnu māte: atvesta no Krievijas. Ciltsraksta segvārds: Dognik Bulls Lilibeth. Tīri pēc dzimšanas ģenētiskie testi. Kabatas tips, augstums 36 cm, svars 24 kg.

Pocket Bully ir mazākais, bet visspēcīgākais amerikāņu kauslis. No šiem vecākiem kausla kucēna cena ir 2000 eiro. Rezervācijas depozīts 500 eiro, iekļauts kucēna kopējā cenā.

Kopā ar kucēnu saņem: vakcinācijas pēc vecuma, kucēni vairākas reizes attārpoti, ir Eiropas veterinārā pase (var brīvi ceļot uz jebkuru valsti), mikročips un tā reģistrācija Eiropas dzīvnieku datubāzē, ABKC ciltsraksti (lielākais un visvairāk uzticama organizācija pasaulē ar American Bully ciltsrakstiem). Amerikāņu bully audzētavas Dognik Bulls konsultācijas — uz mūžu.

Kucēni ēd super-premium barību, audzēti tīrā mežā. Pilnīgi gatavs kustībai. Pabeigta pamata socializācija kucēnam.

Pelēks (zils) Dognik Bulls Branwen. Lielāks par māsu, aktīvs, zinātkārs, ļoti labs kontakts ar cilvēkiem un dzīvniekiem. Piemērots aktīvām ģimenēm un ģimenēm ar bērniem.

Violetais dognik Bulls Olwen. Miniatūra, maiga, ar ļoti skaistu ciltsgalvu. Lieliska anatomija, būs lielisks izstādes suns. Piemērots iesācējiem un pieredzējušiem suņu īpašniekiem.

Pērciet amerikāņu bully pocket kucēnu:

E-pasts: dognikb@gmail.com

Instagram: dognikbulls

Kucēnu tēva fotogrāfijas:

Kucēnu mātes foto:

Ievērojami senči, ar kuriem mēs lepojamies:

Pašdarināts Frenks


Gottyline’s Barbee

F.A.B Phenom

Gotilīna Dax

Audzētavas suņi dzīvo 20 pasaules valstīs. Ja nepieciešams, noorganizēsim piegādi uz jebkuru valsti un reģionu. Piegāde tiek apmaksāta atsevišķi: aviokompānijai, brokerim, sauszemes pārvadātājam atkarībā no valsts, uz kuru ir jānosūta kauslis kucēns.