Pērciet amerikāņu kausla kucēnu, pocket tipa. Latvija

2022. gada 24. oktobrī mūsu latviešu amerikāņu bulliju audzētavā «Dognik Bulls» piedzima kucēni! Lieliski, veseli, pārbaudīti vecāki. Pārdodu 2 meiteņu amerikāņu buļļus kabatas stilā. Zilā krāsa un ceriņu krāsa.

Bully kucēnu tēvs: 815 Bully Camp Noise. Importēts no Amerikas (Ilinoisas). Tīrs no ģenētiskajām slimībām. Nosaukts izstādēs. Tips — kabata. Svars 35 kg. Augstums 40 centimetri. Krāsa: ceriņi.

Bullkucēnu māte: Dognik Bulls Lilibeth. Atvests no Krievijas (Maskavas). Tīri uz ģenētiskām slimībām. Tips — kabata. Svars 20 kg. Augstums 36 centimetri. Krāsa: zils trīskrāsains.

Šie ir labākie amerikāņu buļļi Latvijā!

Meitene Dognik Bulls Branwen. Zila krāsa, american bully pirkt Latviju

Meitene Dognik Bulls Olwen. Ceriņu krāsa, american bully pirkt Latviju

Visi American Bully kucēni mūsu audzētavā ir veseli, spēcīgi un aktīvi. Amerikāņu kauslis ir ģimenes suņu šķirne. Viņi mīl savu ģimeni un ir draudzīgi ar citiem dzīvniekiem.

Ja vēlies iegādāties American Bully kucēnu, raksti mums audzētavā:

Instagram american bully audzētava Latvija — dognikbulls

E-pasts: dognikb@gmail.com

Cik maksā American Bully kucēns? Vidējās cenas mūsu audzētavā ir 2000-2500 eiro. Mēs noteikti esam labākā American Bully audzētava Latvijā.

Mēs sākām strādāt ar American Bully šķirni 2016. gadā. Viens no pirmajiem ieveda amerikāņu kausli valstī. Mūsu metienos nekad nav bijuši defektīvi kucēni! Un tas ir ļoti svarīgi. Strādājam tikai ar labākajiem American Bully šķirnes pārstāvjiem. Ja jums ir svarīga kvalitāte un vēlaties veselīgu tīršķirnes suni, lūdzu, rakstiet mums. Audzētavas absolventi ir čempioni FCI un ABKC sistēmās.

Ar cieņu, American Bully audzētavas Latvija īpašniece Veronika Voitovska