Pērciet pitbula kucēnu sportam

Pērciet pitbula kucēnu sportam
Sportisko amerikāņu pitbulterjeru audzētava Dognik Bulls piedāvā pārdošanai divus kucēnus!
Mating Miller’s Wild Storm aka Castle (ASV imports) x Dognik Bulls Indiana (Dagestānas imports).
Pārdodu 1 sarkandeguna tēviņu un 1 sarkandeguna mātīti. Dzimis 22.10.2022. Pilna dokumentu pakete tīršķirnes pitbulim: Eiropas veterinārā pase ar divām vakcinācijām un trakumsērgas vakcināciju, mikročips ar reģistrāciju Eiropas mājdzīvnieku datubāzē, ADBA ciltsraksti, piezīme par pirmo gadu par pitbula kucēna kopšanu un audzināšanu.
Pārdodas meitenes foto un video. Ciltsraksta segvārds: Dognik Bulls Charlotte. Cena 1500 eiro. Šarlote ir spītīga, ar labu satvērienu, absolūti bezbailīga, pēta visas jaunās vietas. Pieaugušā vecumā izaugs ap 19 kg.Pārdodu zēna fotogrāfija. Ciltsraksta segvārds: Dognik Bulls Komanchi. Cena 1500 eiro. Komančs ir mazs zēns. Viņš labi spēlē, viņam ir izteikts laupījuma instinkts, saprotas ar cilvēkiem un bērniem. Pieaugušā svars būs aptuveni 20-21 kg.


Kaķu audzētava Dognik Bulls sniedz atbalstu un atbalstu katra absolventa dzīves laikā. Jūs varat personīgi ierasties pēc kucēna. Vai arī mēs organizēsim auto piegādi vai gaisa piegādi. Mūsu audzētavas suņi dzīvo 20 pasaules valstīs.
Metiena tēvs ir no ASV ievests tēviņš (no sporta audzētavas Real Deal Chocolates). Čempions sportā un izstādēs vairākās valstīs. Tīrs no ciltsrakstu ģenētiskām slimībām.


Metiena māte tika atvesta no Dagestānas (no strādājošās audzētavas Asadulla). Mazs, rotaļīgs suns. Ļoti draudzīgs ar visiem cilvēkiem. Ir stabila nervu sistēma.


Ja vēlaties iegādāties pitbula kucēnu sportam, lūdzu sazinieties ar mums:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls