Pērciet pitbulu 2024. gada aprīlī


Amerikāņu pitbulterjera meitene ir gatava pārcelties uz jaunu ģimeni. Vaislas audzētavas “Dognik Bulls”, ADBA (American Dog Breeders Association) reģistrācija.
Nosaukums: Dognik Bulls California. Šķirne: Amerikāņu pitbulterjers. Meitene. Vecums: 3 mēneši. Vakcinācija: dubultā kompleksā vakcīna plus trakumsērgas vakcīna. Anthelmintisks līdzeklis: četras reizes. Mikročips: implantēts un reģistrēts Eiropas mājdzīvnieku datubāzē. Ciltsraksti: ADBA. Pirkšanas un pārdošanas līgums. Instrukcijas amerikāņu pitbulterjera kucēna kopšanai, izglītošanai un audzēšanai no audzētavas Dognik Bulls. Krāsa: tumšā šokolāde (fotogrāfijā gaišāka studijas apgaismojuma dēļ). Eiropas veterinārā pase. Pirms došanās uz jaunu ģimeni tiks veikta pilnvarota veterinārārsta klīniskās apskates atzīme. Kucēnam nav šķirnes ģenētisku slimību (vecākiem veiktas visas pārbaudes + sertifikāti). Kucēna cena: 1700 eiro.
Vecāki atvesti no Amerikas! Divas labi zināmas pitbullu audzētavas ir Real Deal Chocolates (Florida) un Dusheik (Dienvidamerika). Čempioni izstādēs un sportā. Vecāku fotogrāfijas:

Ja vēlaties iegādāties pitbulu (2024. gada aprīlis), rakstiet mums uz bērnudārzu. Pirmajā ziņojumā noteikti pastāstiet mums par sevi un savu pieredzi ar suņiem.
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Daudzas pasaules valstis no mums pērk pitbullus. Mūsu vaislas pitbuli dzīvo 25 pasaules valstīs! Nepieciešamības gadījumā ir piegāde (maksā atsevišķi, nav iekļauts kucēna cenā).
Stādu audzētavas vadītāja Veronika Voitovska. Ārsts. Eksperts suņu apstrādātājs. Dzīvnieku psihologs.

Pērciet pitbulu 2024. gada aprīlis, iegādājieties pitbulu, mātīti amerikāņu pitbulterjeru.