Pērciet pitbulu ar ciltsrakstiem


Mūsu audzētavā “Dognik Bulls” iespējams iegādāties pitbulu ar ADBA ciltsrakstiem. ADBA — Amerikas suņu audzētāju asociācija ir pasaulē vadošā organizācija, kas reģistrē tikai tīršķirnes amerikāņu pitbulterjerus.
Mūsu pitbullu senči ir meklējami 1900. gados, līdz Pitbull šķirnes dibināšanai!
Mūsu audzētava darbojas kopš 2011. gada un pie mums var iegādāties foršu pitbulu ar ciltsrakstiem. Visi mūsu Pit Bulls ir no kontrolētas un ADBA apstiprinātas audzēšanas. Visi audzētavas kucēni saņem agrīnu socializāciju (iepazīšanās ar bērniem, ielu, mežu, citiem suņiem, dažāda veida virsmām, pavadu un kaklasiksnu). Visi kucēni jau no agras bērnības (10 dienas no dzimšanas) ir pieraduši griezt nagus un tīrīt ausis. Pitbulu kucēni pārceļas uz jaunām mājām ar Eiropas veterināro pasi, vakcinācijām, attārpoti, ar reģistrētu mikročipu, ar ADBA ciltsrakstiem. Turklāt katrs pitbula kucēns no audzētavas Dognik Bulls iziet veterinārārsta klīnisko pārbaudi pirms došanās uz jaunu māju. Tas nozīmē, ka jūs pērkat 100% veselīgu amerikāņu pitbulterjera kucēnu, arī ar foršiem ciltsrakstiem. Galu galā lielākā daļa mūsu audzētavas suņu tika atvesti no Amerikas. Un visa mūsu pitbulu audzēšana ir balstīta uz amerikāņu asinīm. Mūsu ciltsrakstu Pit Bull audzēšanas principi ir balstīti uz ADBA+ šķirnes standartu, izmantojot tikai augstākās kvalitātes amerikāņu asins līnijas. Mēs ņemam vērā pitbullu funkcionalitāti un to temperamentu. Mēs esam atbildīgi par mūsu audzētavā Dognik Bulls dzimušo pitbullu kvalitāti. Šeit ir dažu mūsu pitbullu fotoattēli:

Audzētavas vadītāja ir Veronika Voitovska. Sertificēts eksperts suņu apstrādātājs. Amerikāņu pitbulterjeru izstāžu tiesnesis Eiropā. Suņu sporta sacensību tiesnesis. Ārsts.
Šobrīd audzētavā ir pārdošanā vairāki pitbullu ciltsrakstu kucēni. Ir atvērta arī pieteikšanās nākamajiem pitbullu metiem (mums ir plānoti vairāki āra pārojumi Polijā, Latvijā, Vācijā un Krievijā). Lai iegādātos pitbulu ar ciltsrakstiem mūsu audzētavā, rakstiet mums:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Lūdzu, ņemiet vērā: savā pirmajā ziņā, lūdzu, pastāstiet mums par sevi un savu pieredzi ar suņiem. Tas ir labi, ja jums nav pieredzes ar suņiem vai pitbulliem. Taču mums ir svarīgi zināt visas nianses, lai piedāvātu Jums piemērotu pitbula kucēnu (ņemot vērā, vai Jums ir bērni, kaķi, pieredze ar suņiem vai to trūkums utt.).
Amerikāņu pitbulterjeri no mūsu audzētavas dzīvo dažādās pilsētās 25 pasaules valstīs. Tāpēc neatkarīgi no dzīvesvietas piegāde nav problēma.
Cena par pitbula kucēnu mūsu audzētavā: 1500-2000 eiro.
Mūsu pitbullu audzētavas kucēnu piemērs:

Pērciet pitbulu ar ciltsrakstiem