Pērciet zilu trīskrāsu American Bully


Amerikāņu bully kucēni zilā trīskrāsā no importēta vecāku pāra: Dognik Bulls Lilibet x Chaw Li Iva San Attilus. Kucēnu dzimšana ir 2024. gada jūnijs.
Mūsu amerikāņu bully audzētavā “Dognik Bulls” var iegādāties zilu trīskrāsu kucēnu. Amerikāņu bully tika pāroti 2024. gada aprīlī. Kucēni piedzims 2024. gada jūnija vidū. Šī ir āra pārošanās. Kucēni piedzims mūsu audzētavā “Dognik Bulls”. Taču pārošanās tika veikta ar tēviņu, kas nepieder mūsu audzētavai.


Kucēnu māte atvesta no Krievijas. Ciltsraksta segvārds: Dognik Bulls Lilibet. Ģenētiski pārbaudīts, veselīgs.
Kucēnu tēvs atvests no Krievijas. Ciltsraksta segvārds: Chaw Li Iva San Attilus. Pārbaudīts, lai tajā nebūtu slimību, kas raksturīgas amerikāņu huligānijām. Latvijas čempions, Bully Show 2023 uzvarētājs, Baltkrievijas Lielais čempions. Piemīt izcils raksturs. Es personīgi novēroju viņa uzvedību parastās un neparastās situācijās. Reakcija uz svešiniekiem, uz lielu dažādu suņu pūli. Tēviņam ir izcils draudzīgs raksturs un stabila nervu sistēma. Lieliski papildina tīršķirnes amerikāņu bulliju audzēšanu mūsu suņu audzētavā.
Visi kucēni trīsreiz iziet no audzētavas attārpoti, vakcinēti, ar Eiropas veterināro pasi, ar ABKC ciltsrakstiem. Turklāt katrs American Bully kucēna īpašnieks no audzētavas Dognik Bulls saņem kucēna piezīmi. Tajā ir aprakstīts, kā tieši jūsu kucēns auga un attīstījās, kā to pareizi audzināt, pabarot, apmācīt utt. Atgādinājumā teikts, kam pievērst uzmanību, attīstot American Bully kucēnu, kā izaudzināt suni ar veselām locītavām, sirdi un elpošanas sistēmu.
Visiem American Bully kucēniem tiek veikta agrīna socializācija: komunikācija ar citiem suņiem audzētavā, komunikācija ar dažāda vecuma bērniem, apmācība izmantot pavadu un kaklasiksnu. Pieradināt pie nagu apgriešanas, ausu tīrīšanas utt.
Kādas ir American Bully šķirnes priekšrocības?
1. Amerikāņu kauslis nav zooloģiskajā dārzā agresīva šķirne. Bullies ir draugi ar citiem suņiem, kaķiem un jūrascūciņām. Amerikāņu huligānisms lieliski saskaras ar visiem cilvēkiem.
2. American Bullies ir īsi mati, un viņiem nav nepieciešama papildu kopšana vai apgriešana. Reizi 1-2 mēnešos tās jāmazgā ar parastu šampūnu. Tas ir liels pluss, atšķirībā no suņiem ar gariem matiem. American Bully kažoks ir īss un bez smaržas.
3. Krāsu dažādība šķirnē: zils trīskrāsains, zils, ceriņu trīskrāsains, ceriņš, šokolādes, šokolādes trīskrāsains, merle, balts, melns, sarkans. No šīs pārošanās mēs gaidām American Bully kucēnus zilā trīskrāsā un vienkāršā zilā krāsā.

Amerikāņu kausla kucēna cena krāsās “zils trīskrāsains” un “zils” ir 3000 eiro. Rezervācijas depozīts 500 eiro (iekļauts kucēna kopējā cenā). Gaidām zilo trīskrāsu amerikāņu bully kucēnus “pocket” un “classic” tipos.
Lai iegādātos kucēnu, rakstiet mums bērnudārzā:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Kucēni piedzims Latvijā. Piegāde visā Eiropā, Amerikā un Kanādā.

Ar cieņu, Veronika Voitovska. Ārsts. Eksperts suņu apstrādātājs. Izstādes tiesnesis. Dzīvnieku psihologs.

Pērciet zilu American Bully, iegādājieties zilu trīskrāsu American Bully, American Bully bērnudārzu, American Bullies «Dognik Bulls».