Pērk pitbula kucēnu Latvijā


Mūsu pitbulterjeru audzētavā “DOGNIK BULLS” ir lieliski jaunumi! Amerikāņu pitbulterjeru kucēni no vecākiem: Dognik Bulls Victor x Dognik Bulls Cutiepie.
Pārošanās notika 2024. gada aprīlī, kucēnu piedzimšana ir 2024. gada jūnija vidū. Visi kucēni būs šokolādes ar sarkano degunu krāsu un sarkano rednose krāsu. Kucēni ir vaislas līnijas OFRN (Amerika) un Red Alert (Amerika) pārstāvji. Visiem Pitbull kucēniem būs ADBA ciltsraksti (viscienījamākā un starptautiski atzītākā amerikāņu pitbulterjeru ciltsrakstu organizācija). Tāpat visi pitbulu kucēni būs attārpoti, vakcinēti, ar reģistrētu mikročipu, ar pārdošanas līgumu, ar audzētavas bonusu atgādinājumu. Visus pitbulu kucēnus no audzētavas DOGNIK BULLS Baltkrievijā izmeklē veterinārārsts pirms došanās uz jaunajām mājām.
Kucēnu māte: Dognik Bulls Cutiepie. Izstāžu uzvarētājs. Regulārs apmācību un aizsardzības apmācību semināru un apmācību dalībnieks. Parādās kā neatlaidīgs, pārliecinošs, pašpārliecināts suns. Ir ideāls satvēriens, nekad nemet palīgu, notur tvērienu. Tajā pašā laikā viņa ir ļoti laipna ģimenē un saprotas ar visiem audzētavas cilvēkiem un suņiem. Viņa ir izmeklēta un viņai nav šķirnes ģenētisku slimību (ataksija, tīklenes atrofija, hiperurikozūrija). Pirms audzēšanas viņu apskatīja arī veterinārārsts un veica testus. Pilnīgi vesels. Galu galā tikai veselīgs suns, kas daudz staigā, daudz vingro un labi ēd, radīs veselīgus pēcnācējus. OFRN pitbula asins līnija.
Kucēnu tēvs: Dognik Bulls Viktors. Izstāžu uzvarētājs. Viens no laipnākajiem tēviņiem mūsu pitbullu audzētavā. Viņš draudzējas ar bērniem, cilvēkiem, suņiem. Viņam ir patiesi ideāls bezkonfliktu raksturs. Mūsu audzētavā viņu audzē diezgan bieži, jo savu raksturu nodod kucēniem. Viņam ir arī liela un skaista galva, kas pilnībā atbilst amerikāņu pitbulterjera šķirnes standartam. Un šo skaisto galvu viņš arī nodod saviem bērniem. Pārbauda veterinārārsts. Un arī nav ģenētisku slimību (ataksija, hiperurikozūrija, tīklenes atrofija). Pitbullu asins līnija: OFRN un Red Alert.
Kāpēc ir tik svarīgi pārbaudīt suņus attiecībā uz noteiktām slimībām? Visām suņu šķirnēm ir savs slimību saraksts, ko izraisa gēnu defekti. Šos testus veic tikai labākie audzētāji. Tas palīdz novērst slimību risku nākamajiem kucēniem. Tas nozīmē, ka jūs noteikti iegādāsieties veselīgu amerikāņu pitbulterjera kucēnu no audzētavas DOGNIK BULLS.
Tāpat arī mūsu audzētavā esošajiem amerikāņu pitbulterjeriem nav alerģijas un viņiem nav sirds vai locītavu problēmu. Mēs rūpīgi uzraugām pitbullu veselību un psihi. Mums ir svarīgi iegūt ne tikai skaistus, veselīgus, kaislīgus pitbullus. Bet arī garīgi stabils. Lai viņi varētu dzīvot pilsētā, dzīvoklī, ģimenē.
Kucēna cena no šīs pārošanas ir 2000 eiro jeb 2200 dolāru. Pašlaik ir iespējams rezervēt ceturto izvēli vīrietim un trešo izvēli sievietei. Šī patiešām ir lieliska iespēja iegādāties ne tikai tīršķirnes pitbula kucēnu, bet arī amerikāņu OFRN un Red Alert pitbullu tīrās līnijas pārstāvi.
Sazinieties ar mums, lai iegādātos pitbula kucēnu Latvijā:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Pērk pitbula kucēnu Latvijā, pitbullu audzētavu Latvijā, OFRN pitbula kucēnus pirkt, Red Alert pitbula kucēnus pirkt, Dognik Bulls Victor, Dognik Bulls Cutiepie