Pērk pitbula kucēnu Latvijā

Amerikāņu pitbulterjeru audzētavā «Dognik Bulls» (Latvija) piedzima neparasts pitbulu kucēnu metiens. Šie ir šī brīža labākie pitbulu kucēni Latvijā.

Dzimšanas datums: 2022. gada 22. oktobris.

Tēvs: Millers Wild Storm jeb pils. Atvests no ASV, no sporta audzētavas. Galvenais pitbullu audzētavas ražotājs Latvijā. Māte: Dognik Bulls Indiana. Atvests no Krievijas, no strādājošas pitbulterjeru audzētavas.

No šīs pārošanas Latvijā tiek pārdoti amerikāņu pitbulterjera kucēni. Kucēni ir spēcīgi, veseli un aktīvi. Krāsas: krēmsarkans deguns, sarkans sarkans deguns, šokolādes sarkans deguns.

Abi kucēnu vecāki ir azartspēļu pitbulli, suņi ar augstu dziņu. Meklējam aktīvus saimniekus mūsu amerikāņu pitbulterjera kucēniem Latvijā.

Ja meklējat, kur iegādāties pitbula kucēnu Latvijā vai amerikāņu pitbulterjeru audzētavās Latvijā, tad esat mūs atraduši. Mēs esam viena no lielākajām stādaudzētavām Eiropā. Mēs esam pazīstami jau daudzus gadus, un mums ir uzticēts iegādāties pitbulu kucēnus. Šajā pārošanā Latvijā iegūti tikai sarkannosnīšu pitbulu kucēni.

Pitbulu kucēni Latvijā un viņu fotogrāfijas

Zēns 1

Zēns 2

Zēns 3

Zēns 4

Meitene 1

Meitene 2

Meitene 3

Meitene 4

Tāpēc, ja esi gatavs iegādāties pitbula kucēnu Latvijā, saproti pilnu atbildību par aktīvu suni, droši raksti mums audzētavā Dognik Bulls

Instagram pitbull audzētava Latvija — dognikbulls

E-pasts- dognikb@gmail.com