Pērk pitbullu kucēnus OFRN un Jumbo


Unikāla iespēja vienā kucēnā iegādāties amerikāņu pitbulterjera kucēnu no Old Family Red Nose un Jumbo bloodlines. Amerikāņu pitbulterjeru šķirnes pazinēji saprot, ko es domāju. Es jums pastāstīšu vairāk iesācējiem.
Amerikāņu pitbulterjeru audzētavā “DOGNIK BULLS” tika audzēti divi topsuņi. Audzētavas oficiāla reģistrācija ADBA-American Dog Breeders Association. Vecākā organizācija, kas nodarbojas ar amerikāņu pitbulterjeru ciltsrakstu reģistrēšanu un reģistrēšanu. Kucēni piedzims 2024. gada jūnijā. Šobrīd ir iespēja rezervēt otro izvēli zēnam un pirmo izvēli meitenei.
Topošo kucēnu tēvs: Millers Wild Storm Castle. Uzvarētājs četrās specializētajās izstādēs vairākās valstīs pēc kārtas! Speciālās izstādes ir izstādes, kurās pulcējas tikai pitbuli. Vienā reizē no 50 līdz 110 pitbulliem. Mūsu Millers Wild Storm Castle bija uzvarētājs starp visiem. Protams, viņš uzvarēja arī regulārajās suņu izstādēs, kur ir daudz dažādu suņu šķirņu. Viņš arī ieguva labāko suni izstādē un šķirnes čempiona titulu, kluba čempionu, junioru čempionu un pieaugušo čempionu. Sporta sacensībās piedalās kopš 4,5 mēnešu vecuma un arī uzvar. Uzvarētājs sacensībās pitbulliem un štābiem: augstlēkšana, tramplīns. Daudzkārtējs suņu vilkšanas sacensību uzvarētājs. Vispār ļoti vadāms, azartisks, pārliecinošs amerikāņu pitbulterjers. Dzimis Floridā, Amerikas Savienotajās Valstīs. Amerikāņu pitbulterjeru audzētavā “Real Deal Chocolates”. Viņa māte ir čempione ADBA un UKC sistēmās. Ir arī amerikāņu sporta un treniņu nosaukumi: IDTT, DHT, ID3, ID5, IDWP3, IDWPCH. Viņa ir arī Amerikas čempione un Amerikas lielā čempione svaru vilkšanā (svarcelšanā ar suņiem). Tēvs ir titulēts ADBA. Ir arī sporta un treniņu nosaukumi: IDTT, DHT, ID3, ID5.
Topošo kucēnu māte: Dognik Bulls Anksunamun. Atvests no Zorbas audzētavas, kas atrodas Bulgārijā. Šis būs viņas pēdējais kucēnu metiens mūsu audzētavā. Pēc tam viņa beigs savu producentes karjeru un aizies pensijā. Viņš staigās ar mums pa mežiem, lidos kopā ar mums pa pasauli un turpinās baudīt dzīvi. No viņas esam saņēmuši jau vairākus ideālus amerikāņu pitbulterjeru metienus. Šie kucēni ir pēdējie šāda veida kucēni. Un tie ir ļoti vērtīgi mūsu pitbulu audzētavai. Pirms audzēšanas pilnībā pārbauda veterinārārsts. Un tajā ir arī testi, lai noteiktu amerikāņu pitbulterjeru šķirnei raksturīgo ģenētisko slimību neesamību.
Kucēnu cena ir 1800 eiro jeb 2000 dolāru. Visi kucēni audzētavā saņem agrīnu socializāciju: iepazīšanās ar svešiniekiem, bērniem, dažādām virsmām, auto, iela, mežs, lauks. Visi kucēni iziet attārpoti, vakcinēti, ar veterinārārsta sertificētu apskati, ar Eiropas veterināro pasi, ar reģistrētu mikročipu, ar ADBA ciltsrakstiem. Piegāde visā pasaulē, uz jebkuru kontinentu.
Nosūtiet mums e-pastu, lai apspriestu amerikāņu pitbulterjera kucēna rezervēšanu vai iegādi:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Jūsu Veronika Voitovska. Amerikāņu pitbulterjeru labākās audzētavas DOGNIK BULLS īpašnieks. Ģimenes ārsts. Eksperts suņu apstrādātājs. Dzīvnieku psihologs.

Pirkt OFRN pitbula kucēnus, pirkt Jumbo pitbula kucēnus, pirkt pitbula kucēnu, amerikāņu pitbulterjera kucēnu pirkt, Real Deal Chocolates audzētava, Millers Wild Storm Castle, Dognik Bulls Anksunamun