Pes žvýká všechno, zvířecí psycholog online

Cynolog Veronika Voitovska on radio
Ničí váš pes váš domov? Žvýká nábytek, boty, stěny? I když s jistotou ví, že to nelze udělat? Kupujete jí různé míčky a hračky, ale váš pes o ně nemá velký zájem? Dobrá zpráva je, že se s tím dá vypořádat.

Já, Veronika Voitovská, vám mohu pomoci. Stručně o mně: praktický lékař (v medicíně od roku 2008). Diplomovaný psycholog zvířat (od roku 2024). Certifikovaný odborný psovod (od roku 2019). Certifikováno v oblasti welfare psů, vedení chovatelské stanice v Evropské unii, první pomoc zvířatům (od roku 2024). Rozhodčí soutěže ve vzpírání. Rozhodčí výstav amerického pitbulteriéra v Evropě. Certifikovaný specialista na všeobecné a sportovní masáže od roku 2009. Zakladatel TM „Dognik“ — sportovní vybavení pro psy (od roku 2013 do roku 2019). Pravidelně navštěvuji praktická offline školení a semináře poslušnosti a sportovního výcviku. Majitel velké evropské chovatelské stanice vážných psích plemen (američtí pitbulteriéři a američtí bullies) — „Dognik Bulls“ (od roku 2011). Poskytuji online konzultace jako zoopsycholog. Ne online výcvik, ne kurzy výcviku psů. Najdu prvotní příčinu nežádoucího chování Vašeho psa a pomohu jej napravit. Žvýká váš pes nábytek? Žvýká vaše štěně stěny? Vylučme (nebo potvrďte) nedostatek makroprvků a mikroprvků nezbytných pro tělo psa. A pak budeme dělat psychologii zvířat online. Nabízím 30minutovou konzultaci. Zde probereme všechny hlavní body nežádoucího chování psů a také to, čeho chcete dosáhnout. Řeknu vám krok za krokem, jak to udělat ve vaší situaci. Například váš dotaz: štěně táhne boty na postel, zatímco nikdo není doma. Nebo: pes okusuje stěny, a když se ho snažíte odehnat, chová se agresivně. Moje znalost normální i patologické fyziologie lidí a psů pomůže odstranit všechny pochybnosti (nebo potvrdit), že důvodem chování je zdraví psa. A pak na základě reflexů, instinktů a chování každého psa řešit jeho problém jako zoopsycholog. Mám bohaté praktické zkušenosti s řešením různých problémů s chováním u psů.Cena jedné konzultace je 50 eur za 30 minut. Konzultace probíhají přes zoom nebo skype. Před videohovorem mi popíšete svůj problém a pošlete mi video problému (pokud je to možné).
Chcete-li se objednat na konzultaci k zoopsychologovi online, napište mi:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Konzultace poskytuji pouze v angličtině nebo ruštině.

Dog trainer courses Veronika VoitovskaDog judge on dog shows Veronika Voitovska

Zvířecí psycholog online, online konzultace se zvířecím psychologem, pes žvýká nábytek, pes žvýká stěny, problémy s chováním psů, zvířecí psycholog