Pies wszystko przeżuwa, psycholog zwierząt online

Cynolog Veronika Voitovska on radio
Twój pies niszczy Twój dom? Czy gryzie meble, buty, ściany? Chociaż wie na pewno, że nie da się tego zrobić? Kupujesz jej różne piłki i zabawki, ale Twój pies nie jest nimi specjalnie zainteresowany?
Dobra wiadomość jest taka, że ​​można temu zaradzić. Ja, Weronika Wojtowska, mogę Ci pomóc. Krótko o mnie: lekarz pierwszego kontaktu (w medycynie od 2008 roku). Certyfikowany psycholog zwierząt (od 2024). Certyfikowany specjalista obsługi psów (od 2019). Certyfikat z zakresu dobrostanu psów, zarządzania hodowlą na terenie Unii Europejskiej, pierwszej pomocy zwierzętom (od 2024). Sędzia zawodów w podnoszeniu ciężarów. Sędzia wystaw American Pit Bull Terrier w Europie. Certyfikowany specjalista masażu ogólnego i sportowego od 2009 roku. Założyciel TM „Dognik” – sprzętu sportowego dla psów (od 2013 do 2019). Regularnie biorę udział w praktycznych szkoleniach i seminariach offline z zakresu posłuszeństwa i treningu sportowego. Właściciel dużej europejskiej hodowli poważnych ras psów (amerykańskie pitbulteriery i amerykańskie bully) – „Dognik Bulls” (od 2011 roku).
Jako zoopsycholog udzielam konsultacji on-line. Nie szkolenia online, nie kursy szkolenia psów. Znajdę przyczynę niepożądanego zachowania Twojego psa i pomogę ją skorygować.
Czy Twój pies gryzie meble? Czy Twój szczeniak gryzie ściany? Wykluczmy (lub potwierdźmy) brak makro i mikroelementów niezbędnych dla organizmu psa. A potem zajmiemy się psychologią zwierząt online.
Oferuję 30-minutową konsultację. Tutaj omówimy wszystkie główne punkty niepożądanego zachowania psa, a także to, co chcesz osiągnąć. Opowiem Ci krok po kroku jak to zrobić w Twojej sytuacji.
Na przykład Twoje zapytanie: szczeniak ciągnie buty na łóżko, gdy nikogo nie ma w domu. Albo: pies gryzie ściany, a gdy próbujesz go przepędzić, zachowuje się agresywnie.
Moja wiedza na temat fizjologii normalnej i patologicznej ludzi i psów pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości (lub potwierdzić), że powodem zachowania jest zdrowie psa. A następnie, opierając się na odruchach, instynktach i zachowaniu każdego psa, rozwiąż jego problem jako zoopsycholog. Mam duże praktyczne doświadczenie w rozwiązywaniu szerokiej gamy problemów behawioralnych u psów.
Koszt jednej konsultacji to 50 euro za 30 minut.
Konsultacje odbywają się poprzez zoom lub skype. Przed rozmową wideo opisujesz mi swój problem i przesyłasz mi film przedstawiający problem (jeśli to możliwe).
Aby zamówić konsultację z zoopsychologiem online napisz do mnie:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Konsultacje udzielam wyłącznie w języku angielskim lub rosyjskim.

Dog trainer courses Veronika VoitovskaDog judge on dog shows Veronika Voitovska

Psycholog zwierząt online, konsultacje online z psychologiem zwierząt, pies gryzie meble, pies gryzie ściany, problemy behawioralne u psów, psycholog zwierząt.