Pilkas pitbulis, mėlynasis pitbulis nusipirk šuniuką
Padėsime įsigyti pilką/mėlyną pitbulo šuniuką.
Pilka arba „mėlyna“ amerikiečių pitbulterjero spalva yra atskiesta (susilpnėjusi) nuo juodos spalvos. Tokių pitbulterjerų kai kuriose vados išties gimsta. Tačiau būsimam šeimininkui sunku rasti tokį grynaveislį, kuriame nebūtų amerikietiško Stafordšyro terjero ar amerikietiškojo buliuko.
Jei esate pasirengęs įsigyti pilką pitbulį/mėlynąjį pitbulį šuniuką, mūsų šunų veislynas Dognik Bulls gali jums padėti.
Pilko pitbulo šuniuko kaina prasideda nuo 1500 eurų ir daugiau. Už šiuos pinigus perkate sveiką, stiprų, tiksliai grynaveislį mėlyną/pilką pitbulį. Su visa kilme, kurią galima atsekti šimtmečius atgal. Su tėvų apžiūromis.
Suaugusio pilko/mėlyno pitbulio pavyzdys.
Pilkasis pitbulis vardu Hedgehog, Dognik Bulls veislynas (darbinis amerikietiškų pitbulterjerų veisimas, visiškai patikima kilmė):


Pilko pitbulio/mėlynojo pitbulio charakteris niekuo nesiskiria nuo kitų spalvotų pitbulterjerų. Tai tie patys aktyvūs, azartiniai šunys, kurie myli savo šeimą.
Būkite pasirengę laukti savo pilkojo pitbulio. Jie gimsta ne kiekvienoje vadoje. Turėsite nuspręsti, ar norite berniuko ar mergaitės, papasakokite apie save ir savo planus su šunimi. Padėkite užstatą už šuniuką ir laukite tinkamo šuniuko. Jei neturime pilkojo pitbulo šuniuko, pasiūlysime jums pilką šuniuką iš mūsų draugų iš kitų veislynų.
Savo paraiškas dėl pilko/mėlyno pitbulo šuniuko palikite čia:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls