Pirkite ADBA pitbulterjero šuniuką


Parduodamas amerikietiško pitbulterjero šuniukas. Spalva: šokoladinis raudonas. Mergina. Amžius — 4 mėn. Vadoje buvo 8 šuniukai. Parduodama tik viena amerikiečių pitbulterjero patelė.
Kraujo linija: OFRN (senosios šeimos raudona nosis). Tai senas amerikietiškas kraujas. Stiprūs, efektyvūs, labai aistringi ADBA pitbuliai.
Tėvas atvežė iš Floridos, JAV. Mama buvo atvežta iš Brazilijos. Čempionai. Jie neturi veislinių genetinių ligų (asmeninių pažymėjimų). Daugiau apie tėvus galite paskaityti jų asmeniniuose puslapiuose darželio svetainėje. Yra daugybė nuotraukų, vaizdo įrašų, jų veikėjų aprašymų ir pavadinimų. Tėvai yra visiškai sveiki Amerikos pitbulterjerai ADBA.
Pitbulterjero šuniuko kilmė: ADBA. Amerikos šunų augintojų asociacija yra seniausia ir patikimiausia organizacija, registruojanti grynaveislius amerikiečių pitbulterjerus.
Šuniuko vardas: Dognik Bulls California. Jis nebus didelis. Auga ant holistinio maisto (geriausia pramoninio maisto klasė pasaulyje). Asmenybė: aktyvi, nebijanti, mėgstanti treniruotis ir pasivaikščioti. Su dideliu malonumu tyrinėja jį supantį pasaulį.
Kartu su amerikiečių pitbulterjero šuniuku gausite: ADBA kilmės dokumentus, Europos veterinarinį pasą, visą skiepų asortimentą ir registruotą mikroschemą. Amerikiečių pitbulterjero šuniuko ADBA priežiūros ir ugdymo instrukcijos.
Mūsų ADBA amerikiečių pitbulterjero šuniukas yra visiškai pasirengęs keliauti į naują šeimą. Pristatymas į bet kurią pasaulio vietą. Amerikiečių pitbulterjerai ADBA iš veislyno DOGNIK BULLS gyvena 25 šalyse.


Nuotraukoje tiksliai parodytas parduodamas šuniukas. Kaina 2000 eurų (2200 dolerių).
Norėdami nusipirkti ADBA amerikiečių pitbulterjero šuniuką:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Pagarbiai, Amerikos pitbulterjerų veislyno “DOGNIK BULLS” savininkė Veronika Voitovska. Daktaras. Patyręs šunų prižiūrėtojas. Gyvūnų psichologė.

Pirkite ADBA pitbulterjero šuniuką, amerikiečių pitbulterjerą ADBA, ADBA pitbulterjero veislyną