Pirkite amerikietišką bully šuniuką, pocket tipo. Lietuva

2022 m. spalio 24 d. mūsų Lietuvos Amerikos Bully veislyne «Dognik Bulls» gimė šuniukai! Puikūs, sveiki, patikrinti tėvai. Parduodu kišeninio stiliaus 2 mergaites amerikietiškus bulius. Mėlyna ir alyvinė spalva.

Bully šuniukų tėvas: 815 Bully Camp Noise. Importuotas iš Amerikos (Ilinojaus). Išvalykite nuo genetinių ligų. Parodose tituluojamas. Tipas – kišenė. Svoris 35 kg. Aukštis 40 centimetrų. Spalva: alyvinė.

Bully šuniukų mama: Dognik Bulls Lilibeth. Atvežtas iš Rusijos (Maskvos). Grynas dėl genetinių ligų. Tipas — kišenė. Svoris 20 kg. Aukštis 36 centimetrai. Spalva: mėlyna trispalvė.

Tai geriausi amerikietiški buliai Lietuvoje!

Mergina Dognik Bulls Branwen. Mėlyna spalva, american bully pirkti Lietuva

Mergina Dognik Bulls Olwen. Alyvinės spalvos, american bully pirkti Lietuva

Visi mūsų veislyno American Bully šuniukai yra sveiki, stiprūs ir aktyvūs. American Bully yra šeimos šunų veislė. Jie myli savo šeimą ir yra draugiški su kitais gyvūnais.

Jei norite įsigyti American Bully šuniuką, parašykite mums į veislyną:

Instagram American Bully Kennel Lietuva — dognikbulls

paštas: dognikb@gmail.com

Kiek kainuoja American Bully šuniukas? Vidutinės kainos mūsų darželyje 2000-2500 eurų. Esame neabejotinai geriausias American Bully veislynas Lietuvoje.

Su American Bully veisle pradėjome dirbti 2016 m. Vienas pirmųjų į šalį atvežė Amerikos Bully. Mūsų vadose niekada nebuvo defektuotų šuniukų! Ir tai labai svarbu. Dirbame tik su geriausiais American Bully veislės atstovais. Jeigu vertinate kokybę ir norite sveiko grynaveislio šuns, parašykite mums. Veislyno absolventai yra FCI ir ABKC sistemų čempionai.

Pagarbiai Veronika Voitovska, veislyno Lithuanian American Bully savininkė