Pirkite bully classic Lietuva


Mūsų amerikietiškame chuliganų darželyje „Dognik Bulls“ galite įsigyti klasikinių bully Lithuania. Pavasarį iš šios mamos tikimės „klasikinio“ tipo amerikiečių patyčių:
American bully kennel
Mamos slapyvardis yra Dognik Bulls Soo-Ah. Gimė iš tėvo, parvežto iš Amerikos. Ir iš mamos, parvežtos iš Rusijos.
Pats Dognik Bulls Soo-Ah yra „klasikinio bully“ tipo atstovas. Ir todėl mes tikimės iš jos nuostabių tokio pat tipo šuniukų. Ištirtas ir sveikas. Be to, Embark laboratorijoje buvo atlikti genetiniai tyrimai.
Visi šuniukai bus kirminami, paskiepyti, su Europos veterinariniu pasu, su registruota mikroschema, su šuniuko pirkimo-pardavimo sutartimi, su ABKC kilmės dokumentais. ABKC – American Bully Kennel Club yra didžiausia organizacija pasaulyje, registruojanti Amerikos chuliganų kilmės dokumentus.
„Klasikinio“ tipo „American Bully“ šuniuko kaina – 2000 eurų. Kaip užsisakyti „Classic American Bully“ šuniuką Lietuvoje? Užsakymo užstatas 500 eurų (įskaičiuotas į galutinę šuniuko kainą). Jūs pasiliekate teisę pasirinkti šuniuką (jei užsakymo metu šuniukai dar nėra gimę). Pavyzdžiui, jūs pasiliekate pirmąjį berniuko pasirinkimą. Sumokate indėlį ir teisė pasirinkti šuniuką dabar priklauso jums. Po šuniukų gimimo visi rezervacijos užstatą padarę žmonės kas 2-3 dienas gauna šviežias šuniukų nuotraukas ir vaizdo įrašus. Praėjus 4 savaitėms (28 dienoms) po gimimo, jūs pasirenkate savo šuniuką. Iki to laiko jau galima pamatyti kiekvieno šuniuko anatomiją ir charakterį. Šuniuko pasirinkimo dieną galite atvykti į veislyną. Arba pagal nuotraukas ir vaizdo įrašus pasirinkite „klasikinio“ tipo šuniuką. Kaip nori. Paprastai visi šuniukai yra rezervuojami iš anksto. Po gimimo rezervuojami daugiausiai 2-3 šuniukai (jei gimsta daug American Bully Classic šuniukų).
Norėdami aptarti visas bully classic Lietuvos įsigijimo sąlygas, parašykite mums į darželį:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Mūsų „klasikinio“ tipo (ir ne tik) amerikiečių priekabiautojai gyvena 25 pasaulio šalyse. Atraskite šių nuostabių šunų pasaulį patys. Prisijunkite prie „Dognik Bulls“ darželio. Visus savo šunų šeimininkus lydime ir konsultuojame perkant šuniuką ir jį įsigijus. Taigi jums augant ir tobulėjant, darželis visada su jumis susisieks.

Pirkite bully classic Lietuva. Bully classic pirkti