Pirkite mėlyną trispalvę American Bully


Mėlynos trispalvės Amerikos bully šuniukai iš importuotų tėvų poros: Dognik Bulls Lilibet x Chaw Li Iva San Attilus. Šuniukų gimimas 2024 m. birželio mėn.
Mūsų Amerikos bully veislyne „Dognik Bulls“ galite įsigyti mėlyną trispalvį šuniuką. Amerikos bully buvo kergti 2024 m. balandį. Šuniukai gims 2024 m. birželio viduryje. Tai kergimas lauke. Šuniukai gims mūsų veislyne «Dognik Bulls». Tačiau kergtasi su patinu, kuris nepriklauso mūsų veislynui.


Šuniukų mama atvežta iš Rusijos. Kilmės slapyvardis: Dognik Bulls Lilibet. Genetiškai patikrintas, sveikas.
Šuniukų tėvas buvo parvežtas iš Rusijos. Kilmės slapyvardis: Chaw Li Iva San Attilus. Išbandyta, kad neserga Amerikos chuliganams įprastomis ligomis. Latvijos čempionas, Bully Show 2023 nugalėtojas, Baltarusijos didysis čempionas. Turi puikų charakterį. Aš asmeniškai stebėjau jo elgesį įprastose ir neįprastose situacijose. Reakcija į nepažįstamus žmones, į didelę įvairių šunų minią. Patinas turi puikų draugišką charakterį ir stabilią nervų sistemą. Puikiai papildo grynaveislių Amerikos chuliganų veisimą mūsų šunų veislyne.
Visi šuniukai iš darželio iškeliauja tris kartus sukirmiję, paskiepyti, su Europos veterinariniu pasu, su ABKC kilmės dokumentais. Be to, kiekvienas šuniuko „American Bully“ savininkas iš veislyno „Dognik Bulls“ gauna šuniuko atmintinę. Jame aprašoma, kaip tiksliai augo ir vystėsi jūsų šuniukas, kaip teisingai jį auginti, šerti, dresuoti ir pan. Atmintinėje rašoma, į ką reikia atkreipti dėmesį ugdant amerikietiškojo šuniuko šuniuką, kaip užauginti šunį su sveikais sąnariais, širdimi ir kvėpavimo sistema.
Visų American Bully šuniukų ankstyvoji socializacija: bendravimas su kitais veislyno šunimis, bendravimas su įvairaus amžiaus vaikais, mokymas naudotis pavadėliu ir antkakliu. Pripratimas karpyti nagus, valyti ausis ir pan.
Koks yra „American Bully“ veislės pranašumas?
1. Amerikos chuliganai nėra agresyvi zoologijos sodų veislė. Patyčios draugauja su kitais šunimis, katėmis ir jūrų kiaulytėmis. Amerikos chuliganai puikiai elgiasi su visais žmonėmis.
2. American Bullies turi trumpus plaukus ir jiems nereikia papildomo priežiūros ar kirpimo. Kartą per 1-2 mėnesius jas reikia maudyti įprastu šampūnu. Tai didelis pliusas, skirtingai nei šunys su ilgais plaukais. „American Bully“ kailis yra trumpas ir bekvapis.
3. Veislės spalvų įvairovė: mėlyna trispalvė, mėlyna, alyvinė trispalvė, alyvinė, šokoladinė, šokoladinė trispalvė, merle, balta, juoda, raudona. Iš šio poravimosi laukiame mėlynos trispalvės ir paprastos mėlynos spalvos American Bully šuniukų.

„Mėlyna trispalvė“ ir „mėlyna“ spalvų Amerikos bully šuniuko kaina – 3000 eurų. Užsakymo užstatas 500 eurų (įskaičiuotas į bendrą šuniuko kainą). Laukiame mėlynos trispalvės Amerikos bully šuniukų «pocket» ir «classic» tipo.
Norėdami įsigyti šuniuką, parašykite mums į darželį:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Šuniukai gims Latvijoje. Pristatymas visoje Europoje, Amerikoje ir Kanadoje.

Pagarbiai, Veronika Voitovska. Daktaras. Patyręs šunų prižiūrėtojas. Parodos teisėjas. Gyvūnų psichologė.

Pirkite mėlyną American Bully, pirkite mėlyną trispalvę American Bully, American Bully darželį, American Bullies «Dognik Bully».