Pirkite pitbulį 2024 m. balandžio mėn


Amerikiečių pitbulterjerų mergaitė ruošiasi persikelti į naują šeimą. Veislynas “Dognik Bulls”, ADBA (American Dog Breeders Association) registracija.
Vardas: Dognik Bulls California. Veislė: Amerikiečių pitbulterjeras. Mergina. Amžius: 3 mėn. Vakcinacija: dviguba kompleksinė vakcina ir pasiutligės vakcina. Anthelmintinis: keturis kartus. Mikroschema: implantuojama ir registruojama Europos naminių gyvūnėlių duomenų bazėje. Kilmė: ADBA. Pirkimo-pardavimo sutartis. Amerikietiško pitbulterjero šuniuko iš veislyno Dognik Bulls priežiūros, ugdymo ir auginimo instrukcijos. Spalva: tamsus šokoladas (nuotraukoje šviesesnis dėl studijinio apšvietimo). Europos veterinarinis pasas. Prieš išvykstant gyventi į naują šeimą, įgalioto veterinarijos gydytojo atliktas klinikinis patikrinimas. Šuniukas neserga veislinėmis genetinėmis ligomis (tėvams atlikti visi tyrimai + pažymos). Šuniuko kaina: 1700 eurų.
Tėveliai atvežti iš Amerikos! Du gerai žinomi pitbulių veislynai yra „Real Deal Chocolates“ (Florida) ir „Dusheik“ (Pietų Amerika). Parodų ir sporto čempionai. Tėvų nuotraukos:

Jei norite įsigyti pitbulį (2024 m. balandžio mėn.), parašykite mums į darželį. Pirmoje žinutėje būtinai papasakokite apie save ir savo patirtį su šunimis.
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Daugybė pasaulio šalių iš mūsų perka pitbulius. Mūsų veisiami pitbuliai gyvena 25 pasaulio šalyse! Esant poreikiui yra pristatymas (mokama atskirai, neįskaičiuota į šuniuko kainą).
Darželio vedėja Veronika Voitovska. Daktaras. Patyręs šunų prižiūrėtojas. Gyvūnų psichologė.

Pirkite pitbulį 2024 m. balandžio mėn., pirkite pitbulį, Amerikos pitbulterjero patelę.