Pirkite pitbulį su kilmės dokumentais


Mūsų veislyne „Dognik Bulls“ galite įsigyti pitbulį su ADBA kilmės dokumentais. ADBA – Amerikos šunų augintojų asociacija yra pirmaujanti pasaulyje organizacija, registruojanti išskirtinai grynaveislius amerikiečių pitbulterjerus.
Mūsų Pit Bulls protėviai gali būti atsekami nuo XX amžiaus XX amžiaus dešimtmečio, iki Pitbull veislės įkūrimo!
Mūsų veislynas veikia nuo 2011 metų ir pas mus galite įsigyti šaunų pitbulį su kilmės dokumentais. Visi mūsų Pit Bulls yra iš kontroliuojamo ir ADBA patvirtinto veisimo. Visi veislyno šuniukai gauna ankstyvą socializaciją (susipažinimas su vaikais, gatve, mišku, kitais šunimis, įvairaus tipo paviršiais, pavadėliu ir antkakliu). Visi šuniukai nuo ankstyvos vaikystės (10 dienų nuo gimimo) įpratę kirpti nagus ir valyti ausis. Pitbulių šuniukai į naujus namus iškeliauja su Europos veterinariniu pasu, skiepais, dehelmintizuoti, su registruota mikroschema, su ADBA kilmės dokumentais. Be to, kiekvieną pitbulių šuniuką iš veislyno Dognik Bulls, prieš išvykstant į naujus namus, veterinarijos gydytojas atlieka klinikinę apžiūrą. Tai reiškia, kad perkate 100% sveiką amerikiečių pitbulterjero šuniuką, taip pat su šauniais kilmės dokumentais. Juk dauguma mūsų veislyno šunų buvo atvežti iš Amerikos. Ir visa mūsų pitbulių veisimas yra paremtas amerikietišku krauju. Mūsų kilmės Pitbull veisimo principai yra pagrįsti ADBA+ veislės standartu, naudojant tik aukščiausios kokybės Amerikos kraujo linijas. Atsižvelgiame į pitbulių funkcionalumą ir jų temperamentą. Esame atsakingi už pitbulių, kurie gimsta mūsų veislyne Dognik Bulls, kokybę. Štai kai kurių mūsų pitbulių nuotraukos:

Darželio vedėja Veronika Voitovska. Sertifikuotas šunų prižiūrėtojas ekspertas. Amerikiečių pitbulterjerų parodų Europoje teisėjas. Šunų sporto varžybų teisėjas. Daktaras.
Šiuo metu veislyne yra parduodami keli pitbulo veislės šuniukai. Taip pat vyksta registracija būsimoms pitbulių vadoms (suplanavome keletą kergimų lauke Lenkijoje, Latvijoje, Vokietijoje, Rusijoje). Norėdami įsigyti pitbulį su kilmės dokumentais mūsų veislyne, parašykite mums:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Atkreipkite dėmesį: pirmame įraše papasakokite apie save ir savo patirtį su šunimis. Viskas gerai, jei neturite patirties su šunimis ar pitbuliais. Tačiau mums svarbu žinoti visus niuansus, kad galėtume pasiūlyti Jums tinkamą pitbulo šuniuką (atsižvelgiant į tai, ar turite vaikų, kačių, patirties su šunimis ar jų nebuvimą ir pan.).
Amerikietiški pitbulterjerai iš mūsų veislyno gyvena skirtinguose miestuose 25 pasaulio šalyse. Todėl, kad ir kur gyventumėte, pristatymas nėra problema.
Kaina už pitbulo šuniuką mūsų veislyne: 1500-2000 eurų.
Mūsų pitbulių veislyno šuniukų pavyzdys:

Pirkite pitbulį su kilmės dokumentais