Pirkite pitbulo šuniuką Lietuvoje


Mūsų pitbulterjerų veislyne «DOGNIK BULLS» yra puikios naujienos! Amerikiečių pitbulterjerų šuniukai iš tėvų: Dognik Bulls Victor x Dognik Bulls Cutiepie.
Kergimas įvyko 2024 m. balandį, šuniukų gimimas 2024 m. birželio vidurys. Visi šuniukai bus šokoladiniai su raudonuodegio spalvos ir raudonos raudonos nosies spalvos. Šuniukai yra veislinės linijos OFRN (Amerika) ir Red Alert (Amerika) atstovai. Visi Pitbull šuniukai turės ADBA kilmės dokumentus (gerbiamiausia ir tarptautiniu mastu pripažinta Amerikos pitbulo terjerų kilmės organizacija). Taip pat visi pitbulių šuniukai bus kirminami, paskiepyti, su registruota mikroschema, su pirkimo-pardavimo sutartimi, su priminimu iš veislyno. Visus pitbulių šuniukus iš veislyno DOGNIK BULLS Baltarusijoje prieš išvykstant į naujus namus apžiūri veterinarijos gydytojas.
Šuniukų mama: Dognik Bulls Cutiepie. Parodų laureatas. Nuolatinis mokymų ir apsaugos mokymų seminarų ir mokymų dalyvis. Pasirodo kaip atkaklus, ryžtingas, savimi pasitikintis šuo. Puikiai laikosi, niekada nemeta pagalbininko, išlaiko jį. Tuo pačiu ji labai geranoriška šeimoje, sutaria su visais veislyno žmonėmis ir šunimis. Ji ištirta ir neturi veislės genetinių ligų (ataksija, tinklainės atrofija, hiperurikozurija). Prieš veisimą ir tyrimus ją taip pat apžiūrėjo veterinaras. Visiškai sveikas. Juk tik sveikas šuo, kuris daug vaikšto, daug mankštinasi ir gerai maitinasi, susilauks sveikų palikuonių. OFRN pitbulių kraujo linija.
Šuniukų tėvas: Dognik Bulls Victor. Parodų laureatas. Vienas maloniausių patinų mūsų pitbulių veislyne. Jis draugauja su vaikais, žmonėmis, šunimis. Jis turi tikrai idealų nekonfliktišką charakterį. Jis gana dažnai auginamas mūsų veislyne, nes savo charakterį perduoda šuniukams. Jis taip pat turi didelę ir gražią galvą, visiškai atitinkančią Amerikos Pitbull Terrier veislės standartą. Ir šią gražią galvą jis taip pat perduoda savo vaikams. Apžiūrėjo veterinaras. Taip pat neserga genetinėmis ligomis (ataksija, hiperurikozurija, tinklainės atrofija). Pitbulių kraujo linija: OFRN ir Red Alert.
Kodėl taip svarbu tikrinti šunis dėl tam tikrų ligų? Visos šunų veislės turi savo ligų, kurias sukelia genų defektai, sąrašą. Šiuos testus atlieka tik geriausi veisėjai. Tai padeda pašalinti būsimų šuniukų ligų riziką. Tai reiškia, kad tikrai įsigysite sveiką amerikietiško pitbulterjero šuniuką iš veislyno DOGNIK BULLS.
Taip pat mūsų veislyne esantys amerikietiški pitbulterjerai nealergiški ir neturi širdies bei sąnarių problemų. Atidžiai stebime pitbulių sveikatą ir psichiką. Mums svarbu gauti ne tik gražių, sveikų, aistringų pitbulių. Bet ir psichiškai stabilus. Kad jie galėtų gyventi mieste, bute, šeimoje.
Šuniuko kaina iš šio kergimo – 2000 eurų arba 2200 dolerių. Šiuo metu galima rezervuoti ketvirtą pasirinkimą vyrui, o trečią – moteriai. Tai tikrai puiki proga įsigyti ne tik grynaveislį pitbulių šuniuką, bet ir grynos Amerikos OFRN bei Red Alert pitbulių linijos atstovą.
Norėdami įsigyti pitbulo šuniuką Lietuvoje, susisiekite su mumis:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Pirkite pitbulo šuniuką Lietuvoje, pitbulių veislyną Lietuvoje, OFRN pitbulių šuniukus, pirkite Red Alert pitbulių šuniukus, Dognik Bulls Victor, Dognik Bulls Cutiepie