Pirkite pitbulo šuniuką Lietuvoje

Amerikiečių pitbulterjerų veislyne „Dognik Bulls“ (Lietuva) gimė neeilinė pitbulių šuniukų vada. Tai šiuo metu geriausi pitbulių šuniukai Lietuvoje.

Gimimo data: 2022 m. spalio 22 d.

Tėvas: Millers Wild Storm dar žinomas kaip pilis. Atvežtas iš JAV, iš sporto darželio. Pagrindinis pitbulių veislyno gamintojas Lietuvoje.

Motina: Dognik Bulls Indiana. Atvežtas iš Rusijos, iš veikiančio pitbulterjerų veislyno.

Iš šio kergimo Lietuvoje parduodami amerikiečių pitbulterjero šuniukai. Šuniukai stiprūs, sveiki ir aktyvūs. Spalvos: kreminė raudona nosis, raudona raudona nosis, šokoladinė raudona nosis. Abu šuniukų tėvai yra azartiniai pitbuliai, šunys su dideliu veržlumu. Ieškome aktyvių šeimininkų savo amerikiečių pitbulterjerų šuniukams Lietuvoje.

Jeigu ieškote, kur įsigyti pitbulo šuniuką Lietuvoje ar amerikietiškų pitbulterjerų veislynų Lietuvoje, tuomet mus radote. Esame vienas didžiausių medelynų Europoje. Mes esame žinomi daug metų ir mums patiki pirkti pitbulių šuniukus. Šiame kergimo metu Lietuvoje buvo gauti tik raudonsnukiai pitbulių šuniukai.

Pitbulių šuniukai Lietuvoje ir jų nuotraukos

Berniukas 1

Berniukas 2

Berniukas 3

Berniukas 4

Mergina 1

Mergina 2

Mergina 3

Mergina 4

Todėl jei esate pasiruošę įsigyti pitbulo šuniuką Lietuvoje, suprantate visą atsakomybę turėti aktyvų šunį, drąsiai rašykite mums į Dognik Bulls veislyną

Instagram pitbulių veislynas Lietuva— dognikbulls

paštas- dognikb@gmail.com