Pirkite pitbulo šuniuką Vilnius

Amerikiečių pitbulterjerų šuniukai Dognik Bulls veislyne!

Gimimo data: 2022 m. spalio 22 d.

Į naujus namus jie persikelia nukirmintus, su mikroschema, su europiniu veterinariniu pasu, su amerikietiškais kilmės dokumentais.

Faktai apie veislyną Dognik Bulls ir kodėl verta rinktis mus:

— Patirtis su amerikiečių pitbulterjerų veisle nuo 2011 m

– Didžiausias amerikiečių pitbulterjerų veislynas šalyje

— Parodose darželio absolventai — Italijos čempionai, Ukrainos čempionai, Latvijos čempionai, Rusijos čempionai, Baltijos šalių čempionai, Baltarusijos čempionai, Anglijos čempionai, Eurazijos čempionai ir kt. Amerikiečių pitbulterjerų sportinių varžybų Latvijoje, Suomijoje, Rusijoje, Ukrainoje nugalėtojai. Mūsų veislyne gimė Italijos 2020 metų TOP čempionas! Mūsų pagrindinio tėvo Millers Wild Storm dėdė yra tituluočiausias pitbulterjeras PASAULYJE sporte ir parodose! Jo slapyvardis yra Fonvielle’s A&N Stuff of Legends.

– Visi veislyno šunys apžiūrėti ir sveiki. Visos veisimosi poros parenkamos atsižvelgiant į jų kilmę, išorinį tipą, anatomiją ir charakterį. Mūsų pitbuliai neturi alergijos.

— Mes neturime žudikų pitbulių! Visi Dognik Bulls veislyno pitbuliai yra tinkami gero mentaliteto šunys.

– Mūsų veisimas kuo daugiau pastatytas ant Amerikos kraujo, iš seniausių pitbulių linijų.

Parduodami 6 pitbulių šuniukai. Likę šuniukai jau užsakyti.

Berniukas Dognik Bulls Muturganchik. Didžiausias ir drąsiausias vados berniukas. Spalva: raudona raudona nosytė.

Berniukas Dognik Bulls Viking. Stiprus, galingas berniukas Spalva: raudona raudonsnukis

Berniukas Dognik Bulls Komanchi. Mažas, labai aktyvus, dominuojantis berniukas. Spalva: raudona raudona nosytė.

Mergina Dognik Bulls Adalinda. Kremo mergina. Stiprus, puikios anatomijos, išoriškai panašus į tėvą. Geriausias pitbulių šuniukas šioje vadoje. Parduodama daug brangiau nei kiti. Tik amerikiečių pitbulterjerų veislės žinovams. Tik tiems, kurie dirbs su šiuo šunimi: sporto varžybos, parodos, šunų veisimas.

Mergina Dognik Bulls Sassenach. Maža, miela mergaitė. Išoriškai labiau tėvo linijoje. Spalva: raudona raudona nosytė.

Mergina Dognik Bulls Charlotte. Rami, pasitikinti mergina. Išoriškai jo motinos kopija, tik didesnė. Spalva: raudonos nosies su šokoladine kauke ant snukio.

Šuniukų tėvas: parvežtas iš Amerikos. Sporto darželis „Real Deal Chocolates“. Slapyvardis pagal kilmę – Millers Wild Storm dar žinomas kaip pilis. Jo motina yra ADBA ir UKC čempionė. Amerikos didysis čempionas svorio traukimo jėgos rungtyje (virš 300 taškų!). JAV pitbulterjerų čempionas. Tėvas JAV tituluojamas ADBA, svorio tempimo, pitbulių sporto šakose. Šuniukų tėvo titulai: 2 kartus Ukrainos jaunimo čempionas, Ukrainos jaunimo nugalėtojas, 4 kartus geriausias jaunimas monobriedinėje pitbulių parodoje Ukrainoje ir Rusijoje, kandidatas į Rusijos jaunimo čempionus, kandidatas į jaunimo federacijos čempionus, kandidatas į Rusijos čempionus m. darbinės savybės, Jaunių klubo čempionas («Brave Fighter», Maskva, Rusija), kandidatas į Ukrainos čempionus, kandidatas į tarptautinius grožio čempionus, Ukrainos čempionas, 7 kartus geriausias veislės patinas, 6 kartus geriausias veislės, veislės čempionas Amerikiečių pitbulterjeras, daugkartinis šunų traukėjų šokinėjimo varžybų nugalėtojas, daugkartinis šunų traukimo bėgikas, laipiojimo ant sienos nugalėtojas, kabėjimo laimėtojas, nemokamo šuolio nugalėtojas!

Šuniukų mama: parvežta iš Rusijos. Dirba darželis «Asadulla». Slapyvardis pagal kilmę – Dognik Bulls Indiana. Anūkė tokių legendinių šunų kaip: Ignatiev’s Black Boy POR (pavadinimas reiškia, kad šis patinas išaugino daug čempionų), Red Yankee’s Lutiy (du kartus nugalėtojas), KBR knl’s Mufaso (vienkartinis nugalėtojas). Indiana turi puikią Amerikos raudonojo įspėjimo kraujo linijų sankaupą. Taip pat jos kilmės dokumentuose buvo įrašytas dar vienas iš Amerikos atvežtas patinas – SPK’s Pinochet pavadinimu „POR“.

Tėvų pristatymas:

Norėdami įsigyti Vilniaus pitbulio šuniuką, kreipkitės į veislyną:

Instagram „pirk pitbulo šuniuką Vilnius“ – dognikbulls

paštas: dognikb@gmail.com

Yra pristatymas visame pasaulyje. Paimame asmeniškai iš rankų į rankas