Pirkite pitbulo šuniuką

Instagram- dognikbulls

Spalio 22 dieną iš importuoto poravimosi gimė amerikiečių pitbulterjerų vada. Tėvas atvežtas iš JAV, Real Deal Chocolates veislyno. Mama atvežta iš Rusijos, Asadulos veislyno. Šuniukai į naujus namus galės keliauti nuo 8 savaičių. Skiepijimas, mikroschema, ADBA dokumentai, europinis pasas. Šuniukai rezervuojami su 500 eurų užstatu (įskaičiuota į bendrą šuniuko kainą). Yra pristatymas visame pasaulyje. Kai kurių pristatymų apytikslės kainos: Latvijoje — 150 eurų, Estijoje Taline 150-200 eurų, Suomijoje Helsinkyje — 300-400 eurų, Lietuvoje — 200 eurų, Lenkijoje 250-350 eurų, Rumunijoje 400 eurų, Vengrijoje 250 eurų, Slovakijoje 250 eurų. Mūsų šunys gyvena 20 pasaulio šalių!

Puikus kraujo derinys: Old Family Red Nose (JAV) ant tėvo ir Red Alert ant motinos (JAV). Vados tėvas jau buvo veisęsis su Red Alert patelėmis ir mes gavome labai tipiškus šunis, gražius, subalansuotos anatomijos, labai veržlūs sportui ir puikaus mentaliteto įprastame namų gyvenime.

Mezgimas padarytas siekiant sutvirtinti gryną amerikietišką liniją, idealius sportinius pitbulterjerus su puikiais raumenimis ir smegenimis. Europoje ir JAV šis kraujas yra labai vertinamas ir labai svarbu išlaikyti šios rūšies šunis mūsų veislyne ir toliau veisti.Europoje nėra šio kergimo analogų, nes grynas Old Family Red Nose kraujas yra labai retas, ypač tokiame derinyje seniausias veisimas. Tai yra būtent pitbuliai, kuriuos matome daugelį dešimtmečių, o ne naujai atsiradę didžiuliai monstrai be smegenų. Šuniukai pasirodė ryškioje Amerikos pitbulių veisimo linijoje.

Instagram: dognikbulls

Paštu dognikb@gmail.com

Vados tėvas yra Miller’s Wild Storm dar žinomas kaip pilis. JAV importas. Atletiškas, raumeningas patinas (net be reguliarių treniruočių yra labai raumeningas) ryškios šokoladinės spalvos. Iš prigimties aktyvus, kruopštus, su labai stipria žaidimo ir maisto motyvacija, puikus šeimos šuo. Pilni dantys, žirklinis sąkandis (tinka pitbuliui). Iš Castle gimsta apie 300 pitbulių, gyvenančių visame pasaulyje (Europoje ir Amerikoje). Kaip gamintojas, jis gamina tikrus sportinius pitbulterjerus, be defektų. Pilių pavadinimai:

– 2x Ukrainos jaunimo čempionas
– Ukrainos jaunių nugalėtojas
– 4 kartus geriausias jaunimas Monobreed Pit Bull parodoje Ukrainoje ir Rusijoje
— Kandidatas į Rusijos jaunimo čempionus
— Kandidatas į jaunių federacijos čempionus
— Kandidatas į Rusijos čempionus pagal darbines savybes
– Jaunių klubo čempionas („Brave Fighter“, Maskva, Rusija)
– kandidatas į Ukrainos čempionus
— Kandidatas į tarptautinius grožio čempionus
– Ukrainos čempionas
– 7x geriausias patinas
– 6x geriausia veislė
– Veislės čempionas

* šunų traukimo „bėgimo“ sporto čempionas
* sporto čempionas šunų traukimo „šuoliuose“
* sporto čempionas laipiojimo siena disciplinoje
* sporto čempionas blaškymosi disciplinoje
*Spinpo varžybų nugalėtojas (kabantis ant rankenos)

4 kartus iš eilės laimėjo monoveislių parodas dviejose šalyse. Kitą kartą jis laimėjo visų veislių parodą Ukrainoje, Best in Show-1 vieta. 2020 m. geriausio Italijos pitbulio tėvas (Dognik Bulls Lannan Shi)! Visų veislių parodų nugalėtojų įvairiose šalyse tėvas, Best in Show — 1 vieta.

2017 metais specializuotoje parodoje Maskvoje, Rusija, Pilis laimėjo 1 vietą. Ekspertas Mladen Krkelic (garsiausio Juodkalnijoje dirbančio veislyno Komani veislynų savininkas) apie Castle sakė: „Šiandien nemačiau geresnio pitbulio už Castle. Toks turi būti tikras amerikiečių pitbulterjeras. Šiame šou buvo daugiau nei 100 pitbulių ir Castle laimėjo!

Ištirtas, sveikas. Turi grynų genetinių kilmės tyrimų rezultatus.

Vados mama Dognik Bulls Indiana. Importuoti Rusiją. Maža raudonsnukė kalytė. Labai judri, atletiška, aktyvi. Iš prigimties: draugai su visa šeima. Labai rūpinasi šuniukais, gera mama. Pilni dantys, žirklinis sąkandis (tinka pitbuliui). Ištirtas, sveikas.

Parduodamų šuniukų nuotraukos:
Pit Bull Boys:


Pit Bull merginos:

1. Dognik Bulls Eldorado- rezervuotas Suomijai
2. Patelė Dognik Bulls Dolphine- rezervuota Ukrainai
3. Patelė Dognik Bulls Adalinda- rezervuota Suomijai

Vaizdo įrašas apie amerikiečių pitbulterjerų šuniukus:

Internetinės pitbulių šuniukų kilmės knygos išdėstymas:

Garsūs šuniukų giminaičiai, kuriais didžiuojamės:

Vados močiutė yra Miller’s Brown Sugar. Gimė ir gyvena JAV. Titulai: čempionas parodų sistemoje ADBA (Amerika), čempionas parodų sistemoje UKC (Amerika), sporto ir treniruočių rezultatai: IDTT DHT ID3 ID5 IDWP3 IDWPCH. Svorio traukimo čempionas ir didysis čempionas. Įvairių disciplinų pitbulių sporto varžybų nugalėtojas.

Vados senelis yra Tigos Milerio akis. Gimė ir gyvena JAV. Titulai: labai pripažinti ekspertų ADBA formato parodose (Amerika), tituluojami svorio traukimo sporto varžybose. Sporto ir treniruočių rezultatai: IDTT DHT ID3 ID5

Vados prosenelis yra Fonvielle’s A&N Stuff of Legends dar žinomas kaip Boogiemanas. Gyvena JAV. Tai tituluočiausias viso plano sporte, treniruotėse ir parodose pitbulterjeras.Čempionas ADBA sistemoje, čempionas UKC sistemoje, sertifikuotas terapinis šuo, daugkartinis agility, svorio traukimo, paklusnumo, įvairių treniruočių, nardymo į doką varžybų nugalėtojas Super Dog UKC sistemoje!

Motinos protėvis yra legendinis GR Ch Avdeeva Red Alert ROM 5W. Jis yra Bonya. Jis gimė 1993 metų rugpjūčio 23 dieną Niujorke, JAV. Į Rusiją atvežta per 1,5 mėn. Pirmasis amerikiečių pitbulterjeras, gavęs Didžiojo čempiono titulą (rungtynėse), turėdamas ROM titulą (rodo, kad šuo pelnė tam tikrą taškų skaičių pagal DPCA taisykles, plius turi vaikų, kurie taip pat pelnė šiuos taškus ir parodė patys labai, labai retai skiriami vienam iš pitbulių). NVS pitbulterjerų skaičiaus rekordo tėvas, turintis čempiono ir grandčempiono titulus rungtynių karjeroje. Jo palikuonys yra labai žinomi šunys, tokie kaip jis pats: AVDEEVA’S (YUDGIN) J & J 1xLG, GAVRILOVA’S (I LIFE STAR RED BOY) AGALEK (Ex GR) CH 6xW 1xL, HUAN’S (RRK) DEBRA 2xW, PEPSI TEAM’S H.6xW. , PVM RED LIGHT GR CH 5xW