Pirkti pitbulių šuniukai OFRN ir Jumbo


Unikali galimybė įsigyti Amerikos pitbulterjero šuniuką iš Senosios šeimos Red Nose ir Jumbo kraujo linijų viename šuniuke. Amerikiečių pitbulterjerų veislės žinovai supranta, ką turiu omenyje. Pradedantiesiems papasakosiu daugiau.
Amerikiečių pitbulterjerų veislyne „DOGNIK BULLS“ buvo auginami du aukščiausios klasės šunys. Oficiali veislyno registracija ADBA-American Dog Breeders Association. Seniausia organizacija, užsiimanti Amerikos pitbulterjerų kilmės dokumentų registravimu ir registravimu. Šuniukai gims 2024 metų birželį. Šiuo metu galima rezervuoti antrą pasirinkimą berniukui ir pirmąjį pasirinkimą mergaitei.
Būsimų šuniukų tėvas: Millers Wild Storm Castle. Keturių specializuotų parodų nugalėtojas keliose šalyse iš eilės! Specialiosios parodos – tai parodos, kuriose susirenka tik pitbuliai. Vienu metu nuo 50 iki 110 pitbulių. Mūsų Millers Wild Storm Castle buvo nugalėtoja tarp visų. Žinoma, jis laimėdavo ir įprastose šunų parodose, kur gausu įvairių veislių šunų. Jis taip pat laimėjo geriausio šuns parodoje titulą ir veislės čempiono, klubo čempiono, jaunimo čempiono ir suaugusiųjų čempiono titulą. Sporto varžybose dalyvauja nuo 4,5 mėnesio, taip pat laimi. Pitbulių ir štabų varžybų nugalėtojas: šuolis į aukštį, tramplinas. Daugkartinis šunų traukiamųjų varžybų nugalėtojas. Apskritai, labai veržlus, azartiškas, ryžtingas amerikiečių pitbulterjeras. Gimė Floridoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Amerikiečių pitbulterjerų veislyne „Real Deal Chocolates“. Jo mama yra ADBA ir UKC sistemų čempionė. Taip pat turi amerikietiškus sporto ir treniruočių pavadinimus: IDTT, DHT, ID3, ID5, IDWP3, IDWPCH. Ji taip pat yra Amerikos čempionė ir Amerikos didžioji čempionė svorio traukimo (šunų sunkiosios atletikos) varžybose. Tėvas tituluojamas ADBA. Taip pat turi sporto ir treniruočių pavadinimus: IDTT, DHT, ID3, ID5.
Būsimų šuniukų mama: Dognik Bulls Anksunamun. Atvežtas iš Zorbos darželio, kuris yra Bulgarijoje. Tai bus paskutinė jos šuniukų vada mūsų veislyne. Tada ji baigs prodiuserės karjerą ir išeis į pensiją. Jis vaikščios su mumis per miškus, skris su mumis aplink pasaulį ir toliau mėgausis gyvenimu. Iš jos jau sulaukėme kelių idealių amerikiečių pitbulterjerų vadų. Šie šuniukai yra paskutiniai tokio tipo šuniukai. Ir jie labai vertingi mūsų pitbulių veislynui. Prieš veisimą pilnai apžiūrėjo veterinaras. Taip pat yra testai, ar nėra genetinių ligų, būdingų Amerikos pitbulterjerų veislei.
Šuniukų kaina – 1800 eurų arba 2000 dolerių. Visi šuniukai veislyne gauna ankstyvą socializaciją: pažintis su nepažįstamais žmonėmis, vaikais, įvairiomis dangomis, automobiliu, gatve, mišku, lauku. Visi šuniukai iškeliauja sukirmiję, paskiepyti, su veterinarijos gydytojo patvirtinta apžiūra, su europiniu veterinariniu pasu, su registruota mikroschema, su ADBA kilmės dokumentais. Pristatymas visame pasaulyje, į bet kurį žemyną.
Atsiųskite mums el. laišką, kad aptartume amerikiečių pitbulterjero šuniuko užsakymą ar įsigijimą:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Jūsų, Veronika Voitovska. Geriausio amerikiečių pitbulterjerų veislyno „DOGNIK BULLS“ savininkas. Šeimos gydytojas. Patyręs šunų prižiūrėtojas. Gyvūnų psichologė.

Pirkite OFRN pitbulio šuniukus, pirkite Jumbo pitbulo šuniukus, pirkite pitbulo šuniukus, pirkite amerikiečių pitbulterjerų šuniukus, «Real Deal Chocolates» veislyną, Millers Wild Storm Castle, Dognik Bulls Anksunamun