Pirkti Pitbull šuniukai su ADBA kilmės dokumentais

Pirkti Pitbull šuniukai su ADBA kilmės dokumentais

Parduodami ADBA amerikiečių pitbulterjerų šuniukai iš išskirtinio veisimo! Kergimas vietoje į Lenkiją (su šuniukų mama važiavome kergti į Lenkiją, kad gautume tobulą išskirtinį Lonzo pitbulių kraują). Šuniukai gimė 2023 m. rugsėjo 10 d. Vieno šuniuko kaina 2000 eurų.
Šiuo metu parduodami 2 gražūs, sveiki, tobulos anatomijos patinai! Brindle spalva. Labai bendraujantys, draugiški, aktyvūs pitbulių šuniukai su ADBA kilmės dokumentais!
Patinas numeris 1 – Dognik Bulls Show Must Go On

Vyras numeris 2 – Dognik Bulls Freddie Mercury

Likę šių tėvų šuniukai jau užsakyti Italijai ir Estijai.
Šuniukų tėvai yra parodų ir sporto varžybų visoje Europoje dalyviai ir nugalėtojai! Jie neserga veislinėmis genetinėmis ligomis (turi sveikatos pažymas). Turėkite sveiką širdį (turėkite sertifikatus apie tai). Šuniukų tėvas neturi alkūnių ar klubų displazijos jau trys kartos! AA ir 00 balai yra geriausi rezultatai, rodantys, kad pitbulis turi sveikus sąnarius.
Savo šuniukuose – OFRN (Old Family Red Nose) ir Lonzo – rinkome išskirtinai amerikietišką kraują! Šiuo metu visoje Europoje mūsų šuniukams NĖRA analogų kokybės, kilmės ir sveikatos atžvilgiu. Esame veislynas, turintis ilgametę patirtį (su pitbulterjerais dirbame nuo 2011 m.) ir turintis geriausio Amerikos pitbulių kraujo patirties.
Pas mus galite įsigyti pitbulo šuniuką su ADBA kilmės dokumentais. Mūsų pitbuliai gyvena 25 šalyse (visoje Europoje ir Amerikoje). Už papildomą mokestį siunčiame šuniukus į jūsų šalį/miestą. Nedvejodami rašykite mums, mes turime pristatymą į bet kurią pasaulio vietą.
Visi šuniukai iš Dognik Bulls veislyno iškeliauja paskiepyti, su Europos veterinariniu pasu, su elektronine mikroschema, su ADBA kilmės dokumentais (tai geriausia pitbulių kilmės knyga visame pasaulyje). Norėdami įsigyti pitbulį su ADBA kilmės dokumentais, parašykite mums ir būtinai trumpai papasakokite apie save ir savo patirtį su šunimis:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Artimi mūsų šuniukų giminaičiai (seneliai, dėdės, tetos ir kt.). Pažiūrėkite, kokie grynaveisliai, raumeningi, tobuli pitbuliai. Jūsų pitbulių šuniukas iš veislyno Dognik Bulls užaugs toks pat.

Pitbull šuniukai su ADBA kilmės dokumentais. Pirkti Pitbull šuniukai su ADBA kilmės dokumentais