Pit bull kennel Eestis

Tõulise temperamendi, tugeva psüühika, särava välimusega, lihaselised ja tugevad hästi kasvatatud Ameerika pitbullterjeri kutsikad on see, milleks me aretame ja 2016. aastal lõime Dognik Bulls Estonia pitbullide kenneli.

Alates 2011. aastast on Ameerika pitbullterjeri tõug meie kodus ja südames kindlalt elama asunud ning 2016. aastal avasime oma pitbullide kenneli.

Iga meie kennelis sündinud pesakond on ette planeeritud, mõnikord mitu aastat enne nende kutsikate sündi. Mõlemaid põldpaaritusi teeme Euroopas ning Ameerika Pit Bull Terjereid koome oma isiklike isastega, kes on toodud erinevatest maailma paikadest või sündinud otse meie Eesti Ameerika Pit Bull Terjerite kennelis.

Saidil on alati võimalik näha Eesti praeguseid ja planeeritavaid pitbulli kutsikate pesakondi. Peamine ülesanne on leida kutsikatele omanikud, kes neid armastavad ja hindavad, naudivad elu koos hea tõu pitbulliga. Ja me õhutame ja aitame erinevates kasvatamise ja hariduse küsimustes.

Kutsikate maksumus varieerub keskmiselt 1000-2000 euro vahel ja oleneb konkreetsest paaritusest, sellest, kes on vanemad ja kust nad toodi, vanemate järglaste nimekirjast ja nende kvaliteedist kui Ameerika pitbullterjerite esmaklassilistest isadest. Euroopas paaritumist külastanud kutsikad maksavad alati rohkem. Lemmikloomaklassi kutsikad, kui neid on, on natuke odavamad.

Uutesse kodudesse kolimise ajaks saavad kõik kutsikad esimese vaktsineerimise, mikrokiibi ja selle registreerimise, Euroopa passi ja ADBA päritoludokumendid.

Ameerika pitbullterjeriga Estonia Dognik Bulls saate ühendust võtta igal sobival viisil: Instagram- dognikbulls

Facebook – Dognik Bulls