Pit bull kennel Tallinn

Tere tulemast Tallinna Ameerika pitbullterjerite kenneli «Dognik Bulls» (registreerimine ADBA — American Dog Breeders Association) kodulehele.

Alates 2011. aastast on meie pitbull kennel Tallinn kasvatanud kvaliteetseid Ameerika pitbullterjereid kasutades kaasaegseid vereliine — Jumbo, ddwv, OFRN, Red Alert.

Dognik Bulls Tallinn kenneli pitbullid on tugevad, sportlikud, terved tööterjerid. Iga pesakond meie kennelis on hoolikalt planeeritud ja sisaldab erakordselt suurel hulgal tõelisi pitbulle.

Meie Ameerika pitbullterjerite kennelist Tallinn saab osta pitbulli kutsika (Tallinn), keskmine hind 1000-2000 eurot. Igal aastal kasvatame mitut erinevat emast koera, säilitades oma põhiliini ja oma aretusliini Castlesline. Liini asutaja on Ameerikast imporditud isane Millers Wild Storm ehk Castle. Ta osteti suurepärasest Florida spordikasvandusest (Real Deal Chocolates) ja temast sai Euroopa suurim Ameerika pitbullterjerite isa. Tema lapsed on tugevad, lihaselised, stabiilse psüühikaga, väga hoolimatud, suurepärase toidu- ja mängumotivatsiooniga. Küll aga on nad oma pere vastu lahked ja sotsiaalselt täiesti turvalised koerad. Koos kvaliteetsete geenide komplektiga, eksklusiivse sugupuuga saad endale tõelise ja tõeliselt usaldusväärse sõbra Tallinna pitbullide kennelist.

Et arutada Tallinna pitbullide kennelist kutsika ostmise võimalust, otsustamaks, milline kutsika tõug sobib teie perele ja teie elustiilile, võtke meiega ühendust allolevatel meetoditel

Instagrami pitbullide kennel Tallinn— dognikbulls

Saada Ameerika pitbullterjerite kennel Tallinn— dognikb@gmail.com

Fotod mõnest koerast «Dognik Bulls», Ameerika Pit Bull Terjerid Tallinn: