Пітбуль плюси та мінуси

Плюси породи американський пітбультер’єр:

1. Це собака середніх розмірів, а тому не має проблем як багато великих пород — хвороб суглобів (наприклад, кульшова і ліктьова дисплазія не поширені в породі американський пітбультер’єр).

2. Коротка вовна не вимагає додаткового догляду-грумінгу, триммінгу, тобто додаткового часу та фінансових витрат. Викуповував, вичісував щіткою і собака, як обмускулена статуя.

3. Пітбулі-собаки з високим інтелектом. Дресирування дається їм легко, вони справді схоплюють та обробляють нову інформацію на льоту.

4. Пітбулі дуже люблять грати. Із вами, з дітьми. Це можуть бути ігри з м’ячиком або будь-якою іграшкою, а можуть бути і просто наздоганяння та біг наввипередки. Пітбультер’єр це той собака, який «за будь-якої кипиш».

5. Пітбулі не алергіка, а тому можуть їсти промислові корми або натуральну їжу без проблем. Більшість мініатюрних порід, білих собак- безліч харчових алергій і це все життя собаки, довгі 10-15 років. Чи бажаєте ви такий біль собі на величезний пласт життя? Краще заведіть пітбуля з усіма його достоїнствами і живіть щасливо.

6. У пітбулі дуже важлива генетика. Тому купівля цуценя пітбуля в надійному розпліднику це вже гарантія багатьох позитивних моментів-здоров’я, адекватної психіки, породної поведінки.

7. Плюс гарного пітбуля-він однаково слухається всіх членів сім’ї. Особливо це стосується поступливих сук пітбультер’єра.

Мінуси породи американський пітбультер’єр:

1. Головний мінус породи пітбуль-вони живуть всього 10-15 років, а не все наше життя і це зрештою розбиває господарям серце.

2. У пітбулів є зооагресія, і не завжди кобелі уживуться з кобелями, а іноді і не всі суки можуть жити з будь-яким іншим собакою. І не важливо, поступливий характер у другого собаки чи бойової. Це дуже залежить від ліній розведення американських пітбультер’єрів. Якщо ви не впевнені в тому, що обране вами цуценя американського пітбультер’єра уживеться з вашою родиною, кішкою та дитиною, краще звернутися до професійного розплідника, де підберуть цуценя під ваші запити від відомих та перевірених за потомством батьків. Ви можете написати або зателефонувати мені, щоб обговорити покупку пітбуля в розплідник Dognik Bulls. Де б ви не знаходилися, ви можете приїхати та познайомитися з нашими дорослими собаками та цуценятами. Або ми допоможемо вибрати вам цуценя, виходячи з нашого досвіду від наших в’язок. Ми відправили наших пітбулів вже в 20 країн світу багаторазово, тому жодна відстань не є для нас перепоною, щоб ви отримали класного та надійного на 100% пітбуля чистих ліній розведення. Ціни на породистого пітбуля в нашому розпліднику варіюються 1000 євро — 2200 євро.

Зв’яжіться з нами:

Інстаграм-dognikbulls

Електронна пошта: dognikb@gmail.com