Пітбуль тер’єр кобель для в’язки


Для племінного використання відкритий пес з розплідника пітбулів «Dognik Bulls». Привезений із Америки, зі штату Флорида. Народжений у спортивному розпліднику «Real Deal Chocolates».
Прізвисько родоводу: Millers Wild Storm aka Castle. Чемпіон Клубу, Чемпіон України, Чемпіон Росії, Переможець чотирьох монопородних виставок американських пітбультер’єрів поспіль! Переможець виставок під суддівством досвідчених югославських догменів. Спортивний Чемпіон та переможець численних змагань! Тестований зі здоров’я: має абсолютно здорові внутрішні органи, активну сперму, не має породних генетичних захворювань. Сертифікати на відсутність атаксії мозочка та атрофії сітківки очей.
Батько більш ніж 400 американських пітбультер’єрів. Дідусь і прадід більшості топових пітбулів у породі в даний час. Його діти-спортивні чемпіони. Стрибають у довжину (long jump) – 570 сантиметрів. Стрибають у висоту 4 метри (wall climbing). Діти та онуки Miller’s Wild Storm aka Castle — абсолютні переможці змагань для пітбуль тер’єрів та стаффордширських тер’єрів по всій Європі.
Його мати народжена у Сполучених Штатах Америки. Прізвисько родоводу: Miller’s Brown Sugar. Абсолютна триразова чемпіонка з вейтпулінгу в Америці! Переможниця спортивних змагань-wall climbing, high jump, racing. Чемпіонка ADBA та UKC.

Його батько народився у Сполучених Штатах Америки. Прізвисько родоводу: Miller’s Eye of the Tiga. Переможець багатьох спортивних змагань в Америці. Титулований в ADBA.

Його дядько-найтитулованіший пітбуль тер’єр у світі: у спорті, дресируванні та виставках.

Сам Miller’s Wild Storm aka Castle має родовід ADBA (American Dog Breeders Association). Неймовірно азартний, наполегливий, сильний, енергійний пес.
Фото (пітбуль тер’єр кобель для в’язки):

Відкритий для в’язок тільки з суками з достовірним та повним походженням. З гарним родоводом. З досягненнями у спорті чи виставках. З генетичними тестами на відсутність захворювань, властивих породі «американський пітбультер’єр».
Ціна в’язки 1500 євро.
Контакти для зв’язку:
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls

Пітбуль тер’єр кобель для в’язки