Пітбуль Україна розплідник

Єдиний зареєстрований в Україні розплідник американських пітбультер’єрів Dognik Bulls (ADBA) заснований у 2011 році, з 2016 року веде свою особисту лінію розведення американських пітбулів-Castlesline. Лінія заснована на собаках Old Family Red Nose з додаванням робочого розведення, використані крові Jumbo, DDWW, Red Alert.

Вже багато років ми отримуємо міцних, з великими об’ємними головами, які думають, дуже азартних і драйвових американських пітбультер’єрів. Середні розміри наших пітбулів 20-24 кг. Зростання в загривку 43-50 см. Залежно від в’язки, у нас бувають пітбулі більші або дрібніші за вагою. Усі випускники розплідника пітбулів Україна чудово живуть з дітьми різного віку. У наших собак адекватна міцна психіка. Пітбулі в розпліднику України тестуються на породні генетичні захворювання, регулярно обстежуються у ветеринара, виступають та виграють на виставках в Україні та за її межами, перемагають у спортивних змаганнях у різних країнах.

Випускники розплідника пітбулів «Dognik Bulls» Україна живуть у 20 країнах світу.

У розпліднику американських пітбультер’єрів Україна Dognik Bulls були народжені Чемпіони Латвії, Чемпіони Естонії, Чемпіони Балтії, Чемпіони Італії, Чемпіони України, Чемпіони Білорусі, Чемпіони Росії. Чемпіони у спортивних змаганнях у Латвії, Литві, Фінлядії, Україні, Росії, Білорусі тощо.

У нашому розпліднику американських пітбультер’єрів Україна кілька разів на рік є щенята. Ви можете зв’язатися з нами і обговорити якого цуценя ви хочете-суку або кобеля, забарвлення, розміри у дорослому віці, очікуваний характер та інше. Обов’язково розкажіть про себе та свою сім’ю, так нам буде простіше розповісти які щенята від яких в’язок пітбулів вам підійдуть. Ціни на наших цуценят американського пітбультер’єру 1000-2000 євро в середньому.

Розплідник пітбулів Україна
інстаграм-dognikbulls
Емейл- dognikb@gmail.com

Фото деяких собак розплідника Dognik Bulls Україна