Пітбуль вейтпулінг Україна

Вейтпулінг-це вид спортивних змагань, при якому собаки перетягують великий вантаж на невелику відстань. Зазвичай відстань дорівнює 5 метрів. Собаки показують свою силу, витривалість, здоров’я. До змагань допускають лише здорових собак віком від 1 року.

Найбільше серед учасників змагань із вейтпулінгу саме пітбулів. Пітбуль та вейтпулінг це щось сильне, потужне та видовищне. Пітбулі показують найвищі коефіцієнти у змаганнях з вейтпулінгу. Співвідношення ваги пітбуля до розміру вантажу сягає понад 100 разів.

Американський пітбультер’єр – це неймовірна порода собак. Вони здатні на те, що і будь-яка інша собака. Але при цьому їхнє здоров’я набагато краще. Їхній контакт із господарем набагато сильніший.

Щороку в Україні влаштовуються змагання з вейтпулінгу. Випускники розплідника американських пітбультер’єрів «Dognik Bulls» Україна постійно беруть участь та перемагають, займають призові місця.

На фото ви бачите пітбулів у вейтпулінгу Україна. На фото лише собаки з розплідника Dognik Bulls.

Якщо ви хочете серйозно займатися з пітбулем вейтпулінгом, спочатку повністю обстежте його у ветеринара. Особливу увагу приділіть опорно-руховоій системі та серцево-судинній системі вашого пітбуля.

Якщо ви шукайте де купити цуценя пітбуля в Україні, плануєте що ваш пітбуль в майбутньому займатиметься вейтпулінгом (пітбуль вейтпулінг Україна), то зв’яжіться з нашим розплідником. Ми допоможемо вибрати найкращого цуценя для вирощування майбутнього чемпіона у вейтпулінгу.

Інстаграм розплідника вейтпулінг пітбуль Україна-dognikbulls

Електронна пошта-dognikb@gmail.com