Pitbula smaguma vilkšana Latvija

Svaru vilkšana ir sporta sacensību veids, kurā suņi velk lielu slodzi nelielā attālumā. Parasti attālums ir 5 metri. Suņi parāda savu spēku, izturību, veselību. Sacensībās drīkst piedalīties tikai veseli suņi, kas vecāki par 1 gadu.

Visvairāk svara vilkšanas sacensību dalībnieku vidū tie ir pitbulli. Pitbuls un svaru vilkšana ir kaut kas spēcīgs, spēcīgs un iespaidīgs. Pitbulls uzrāda vislielākās izredzes svara vilkšanas sacensībās. Pitbula svara attiecība pret kravas lielumu sasniedz vairāk nekā 100 reizes.

Amerikāņu pitbulterjers ir neticama suņu šķirne. Viņi ir spējīgi uz to, kas ir jebkurš cits suns. Bet tajā pašā laikā viņu veselība ir daudz labāka. Viņu kontakts ar īpašnieku ir daudz spēcīgāks.

Latvijā katru gadu notiek smaguma vilkšanas sacensības. Amerikāņu pitbulterjeru audzētavas «Dognik Bulls» Latvijas absolventi pastāvīgi piedalās un uzvar, iegūst godalgotas vietas. Fotogrāfijā redzami pitbuli svarā velk Latviju. Fotogrāfijā tikai suņi no audzētavas Dognik Bulls.

Ja vēlaties nopietni izvilkt pitbulu, vispirms to pilnībā izmeklē veterinārārsts. Pievērsiet īpašu uzmanību sava pitbula muskuļu un skeleta sistēmai un sirds un asinsvadu sistēmai.

Ja meklējat, kur Latvijā iegādāties pitbula kucēnu, ja plānojat, ka jūsu pitbuls nākotnē nodarbosies ar svaru vilkšanu (pitbull svara vilkšana Latvija), tad sazinieties ar mūsu audzētavu. Mēs palīdzēsim jums izvēlēties labāko kucēnu, lai augtu par nākamo čempionu svaru vilkšanā.

Instagram audzētava svara vilkšana pitbuls Latvija— dognikbulls

E-pasts- dognikb@gmail.com