Pitbulių augintojai Lietuva

Pitbulių augintojai Lietuva


Sveiki atvykę į grynaveislių amerikiečių pitbulterjerų veislyną Lietuvoje. Mano vardas Veronika Voitovska, esu veislyno Dognik Bulls veisėja. Mūsų veislyno svetainėje galite pamatyti puikius pitbulių veislės atstovus, suprasti kilmės dokumentus (ir suprasti, kodėl pitbuliui svarbu kilmė), taip pat išsirinkti ir įsigyti pitbulio šuniuką sau.
Daugelį metų auginame „galutinį Amerikos pitbulterjerą“. Iš pradžių mūsų darželis į Europą atvežė seną, laiko patikrintą kraują iš Amerikos ir Brazilijos. Šie pitbuliai tapo mūsų veislyno ir Amerikos pitbulterjerų veisimo linijos įkūrėjais. Parodysiu, kaip atrodo tikri pitbuliai iš „Dognik Bulls“ Lietuvos:

Esu tikras, kad pamatysite skirtumą tarp mūsų pitbulterjerų ir kitų pitbulių. Mūsų šunys labai veržlūs, aistringi, myli šeimininką ir myli gyvenimą. Dognik Bulls pitbuliai turi puikius raumenis, dideles gražias galvas ir stabilią nervų sistemą. Daug keliaujame po pasaulį, dalyvaujame Amerikos pitbulterjerų parodose ir konkursuose. Taip pat aš, Veronika Voitovska, dažnai atlieku egzaminus parodose kaip sertifikuota kinologė ekspertė. Galiu drąsiai teigti, kad Dognik Bulls pitbuliai yra labai aukštos kokybės šunys. Esame labai žinomi pitbulių augintojai Europoje.
Savo pitbulių veislyne naudojame šias kraujo linijas: OFRN, Lonzo, Jumbo, Red Alert, DDWW. Tai puikios pitbulių linijos, subalansuota nervų sistema, drąsūs, geros sveikatos (be to, visi mūsų veislyno šunys yra ištirti dėl veislės genetinių ligų ir turi sertifikatus).
Kiek kainuoja šuniukai mūsų pitbulių veislyne? Vidutinė pitbulo šuniuko kaina – 1500-2500 eurų. Į šią kainą įeina nuostabiausias šuniukas, skiepai pagal amžių, registruota mikroschema, Europos veterinarinis pasas. Be to, teikiame išsamią medžiagą apie šuniuko mitybą, švietimą ir mokymą pradiniame gyvenimo etape. Šis vadovas padės visiems pradedantiesiems šeimininkams teisingai užauginti nuostabų šuniuką.
Kokius šeimininkus laikome šunims iš mūsų pitbulių veislyno Lietuva? Žmonės, turintys stabilius šeimos santykius, stabilų darbą ir pajamas. Žmonės, norintys skirti laiko sveiko ir aktyvaus amerikiečių pitbulterjero auginimui.
Savo ruožtu mes dedame maksimalias pastangas ir dėmesį į šuniukų auginimą, kol jie yra veislyne. Tai ankstyva socializacija su kitais šunimis, vaikais, vaikščiojimas lauke keturis kartus per dieną nuo vaikystės (nuo 1 mėnesio nuo gimimo), mokymasis naudotis pavadėliu ir antkakliu, maudymas, nagų kirpimas. Mūsų darželis yra miške. Todėl šuniukai ir suaugę šunys gyvena aplinkai draugiškoje vietoje.
Norėdami įsigyti pitbulį iš pitbulių darželio Lietuvoje, rašykite mums. Pirmoje žinutėje papasakokite apie save ir savo šeimą:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Mūsų veislyno pitbulterjerai gyvena 25 pasaulio šalyse. Esant poreikiui organizuojame šuniuko pristatymą į Jūsų šalį ir miestą.
Šiuo metu savo veislyne parduodame kelis pitbulo šuniukus. Susisiekite su mumis norėdami įsigyti savo svajonių šunį.
Pagarbiai Lietuvos pitbulių veislyno veisėja ir savininkė — Veronika Voitovska.

Pitbulių augintojai Lietuva