Pitbulių augintojai Lietuva

Sveiki atvykę į oficialų pitbulių veislyną „Dognik Bulls“. Kodėl mes pelnytai esame geriausi pitbulių augintojai Lietuvoje? Kodėl verta rinktis Dognik Bulls veislyną?
1. Su amerikiečių pitbulterjerų veisle dirbame nuo 2011 m.
2. Mūsų pitbuliai yra aiškiagalviai, labai orientuoti į šeimininką, puikūs sportininkai ir šeimos šunys.
3. Garantuojame, kad nėra pitbulių veislės genetinių ligų (smegenėlių ataksijos ir antrojo tipo tinklainės atrofijos).
4. Pitbulių veislynas „Dognik Bulls“ turi savo veisimo programą, paremtą atvežtiniais šunimis iš Amerikos, Brazilijos, Dagestano, Rusijos.
5. Esame patyrę pitbulių augintojai Lietuvoje. Mūsų veislyne gimė daugiau nei 300 amerikiečių pitbulterjerų.
6. Visi mūsų veisime naudojami pitbuliai neturi sveikatos problemų, lėtinių ligų, alergijų.
7. Veislyno „Dognik Bulls“ vadovė – Veronika Voitovska. Sertifikuota ekspertė kinologė, amerikiečių pitbulterjerų parodų teisėja, sporto varžybų teisėja, bendrosios praktikos gydytoja.
8. Į pitbulių šuniuko iš Dognik Bulls veislyno kainą įeina: bendravimas su mūsų veislyno šunų šeimininkais 24/7, nukirmintas šuniukas, paskiepytas pagal amžių. Su europiniu veterinariniu pasu, su registruota mikroschema, su ADBA kilmės dokumentais, su individualia atmintine. Šuniukų kaina mūsų veislyne 1500-2000 eurų.
Bet geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti. Pažiūrėkite į nuostabius suaugusius pitbulius mūsų veislyne:

Jei norite įsigyti pitbulo šuniuką mūsų veislyne, susisiekite su mumis bet kokiu patogiu būdu. Pirmoje žinutėje papasakokite apie save ir apie namus, kuriuos galite pasiūlyti mūsų šuniukui.
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
WhatsApp: +37127118654
Dažniausiai užduodami klausimai pitbulių augintojui Lietuvoje:
Ar mes parduodame pitbulį kaip pirmąjį šunį? Taip, parduodame. Mūsų pitbuliai turi puikias smegenis ir stabilią psichiką. Pradedantysis taip pat susidoros su jais, jei išklausys visus Dognik Bulls veislyno vadovo patarimus.
Kuo Dognik Bulls pitbuliai skiriasi nuo kitų Lietuvoje augintų pitbulių? Gyvulių kokybė ir tos pačios veislės šunų, auginamų skirtinguose veislynuose, savybės gali būti visiškai skirtingos. Dauginamų palikuonių tipas, kokybė ir mentalitetas priklauso ne nuo priklausymo konkrečiai veislei, o nuo veisėjo prioritetų, vizijos ir patirties.
Veisdami ruletės nežaidžiame. Ilga ir sisteminga veislinių patelių atranka, palikuonių analizė, parduodamų šunų tyrimai, genetinių testų sistema leidžia pamatyti tiksliausią ir išsamiausią kiekvienos Amerikos pitbulterjerų linijos ir kiekvieno derinio atkuriamų savybių vaizdą.
Šuniukai — šunys su priešdėliu „Dognik Bulls“, kuriuos pamatysite mūsų šaltinio nuotraukoje ir vaizdo įraše, galima įsigyti tik „Dognik Bulls“ veislyne.
Kaip pasiimti pitbulių šuniuką iš šuniuko Dognik Bulls?
Visi šuniukai yra pasirengę keliauti į naujus namus nuo 8 savaičių. Į darželį galite atvykti asmeniškai. Arba pagal susitarimą šuniuką atvešime Jums. Arba išsiųsime jį su gyvūnų pristatymo įmone, jei gyvenate toli. Mūsų pitbuliai gyvena 23 pasaulio šalyse. Mes tiksliai žinome, kaip pristatyti pitbulo šuniuką bet kur.
Pagarbiai Lietuvos pitbulių augintoja — Veronika Voitovska, Dognik Bulls veislynas (ADBA registracija).

 

Panašūs straipsniai:
Pitbulių šuniukų Lietuva

Pitbulių augintojai Lietuva. Pitbulių augintojai