Parduodami geriausi amerikiečių pitbulterjerai

Parduodamas vienas raudonplaukis raudonsnukis berniukas ir viena šokoladine mergaite. Instagram — dognikbulls
Tėvai yra garsaus Amerikos patino Miller’s Wild Storm aka Castle (kelių šalių čempionas parodose, sporto čempionas, genetiškai sveikas pitbulterjeras, daugiau nei 300 šuniukų visame pasaulyje tėvas) palikuonys.
Pitbulių šuniukų motina: Dognik Bulls Cutiepie. Šunų parodų dalyvis ir nugalėtojas. Neturi genetinių ligų – ataksijos ir progresuojančios tinklainės atrofijos. Užsiima sporto treniruotėmis. Labai geras šeimos šuo. Sutaria su kitais šunimis ir šuniukais. Myli žmones. Visas jos darbas treniruočių srityje yra pagrįstas dideliu jauduliu ir veržlumu. Tai jos pirmieji šuniukai.


Pitbulių šuniukų tėtis: Dognik Bulls Victor. Parodų dalyvis ir nugalėtojas. Laisvas nuo genetinių genetinių ligų – ataksijos ir progresuojančios tinklainės atrofijos. Užsiima sporto disciplinomis. Net ir ne treniruočių metu, labai raumeningas ir gražus amerikiečių pitbulterjeras. Tai jau ketvirti jo šuniukai.


Amerikiečių pitbulterjerų šuniukų nuotrauka (Pitbuliu suniukai Lietuva):


Visi mūsų amerikiečių pitbulterjerų šuniukai auga veislyne miške. Daug pasivaikščiojimų lauke. Jie gyvena su mumis name su naujagimiu vaiku. Jie valgo aukščiausios kokybės maistą.
Amerikiečių pitbulterjero šuniuko kaina – 1500 eurų. Šuniukai persikelia į naujus namus su Europos pasu iš veterinarijos gydytojo, paskiepyti, su registruota mikroschema, su ADBA (Amerikos šunų augintojų asociacijos) kilmės dokumentais. Rezervacijos užstatas — 500 eurų (įskaičiuota į bendrą pitbulo šuniuko kainą).
Jei negalite pasiimti savo šuniuko asmeniškai, mes galime pristatyti bet kurią šalies vietą. Siuntimą pirkėjas apmoka atskirai.
Norėdami įsigyti amerikiečių pitbulterjero šuniuką iš veislyno Dognik Bulls, parašykite mums:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram — dognikbulls
WhatsApp, telegrama: +37127118654