Pitbulių šuniukai

Pitbulių šuniukai
Parduodami amerikiečių pitbulterjerų šuniukai, veislynas Dognik Bulls. Galimas 1 raudonplaukis raudonsnukis berniukas. 1 raudonplaukė raudonsnukė mergina su šokoladine kauke ant veido. Šuniuko kaina 1500 eurų. Amžius — 10 savaičių. Paruošta kraustytis į naujus namus. Yra pristatymas į šalis ir miestus (mūsų šunys gyvena 20 pasaulio šalių). Taip pat praktikuojame asmeninį naujų šeimininkų atėjimą jų šuniukui. Visiems šuniukams parodome, kad jie visi sveiki ir aktyvūs. Supažindiname tėvelius, jų pasiekimus parodose ir sporto varžybose, treniruotėse.
Pitbulių šuniukų tėvai:


Tėvas buvo atvežtas iš JAV – Millers Wild Storm aka Castle. Pavadintas sporte ir parodose. Line Old Family Red Nose.


Motina buvo atvežta iš Dagestano – Dognik Bulls Indiana. Red Alert linija.


Pitbulių šuniukų nuotrauka


Visi šuniukai gyvena namelyje miške, kasdien vaikšto, yra pripratę prie sniego, nuolat kvėpuoja grynu oru. Jie turi stiprias letenas, puikiai vaikšto ir valgo super premium klasės maistą (hills šuniukų ėrieną ir ryžius). Veislyne šuniukai bendrauja su kitais šunimis, žaidžia su mūsų kaimynų vaikais, pilnai išgyvena pirminę šuniuko socializaciją. Jie nebijo didelių garsų, fejerverkų, nepažįstamų žmonių, automobilių ir kt. Šuniukai su tikru pitbulio charakteriu, kaip matote vaizdo įraše: jie kabo, žaidžia be baimės, laikosi rankenos, spaudžia ir važiuoja. Nuostabūs, grynaveisliai pitbulių šuniukai. Artimiausiose šalyse šio poravimosi analogų dabar nėra. Aukščiausios kokybės pitbulių šuniukai. Tėvai neturi alergijos ar kitų sveikatos problemų. Mama ir tėtis su stabilia psichika, tinkami šunys.
Pitbulių šuniukai į namus persikelia su skiepais pagal amžių, veterinarinį Europos pasą, Europos gyvūnų duomenų bazėje registruotą mikroschemą, ADBA kilmės dokumentus (Amerikos šunų augintojų asociacija – seniausia ir didžiausia, patikima grynaveislių pitbulių šuniukų registravimo organizacija pasaulis).
Norėdami įsigyti pitbulo šuniuką iš veislyno Dognik Bulls, rašykite:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram — dognikbulls