Pitbulių svorį traukiantis Lietuvą

Pitbulių svorį traukiantis Lietuvą

Svorio traukimas – tai sporto varžybų rūšis, kai šunys tempia didelį krovinį per trumpą atstumą. Paprastai atstumas yra 5 metrai. Šunys parodo savo jėgą, ištvermę, sveikatą. Varžybose gali dalyvauti tik sveiki, vyresni nei 1 metų šunys.

Labiausiai tarp svorio traukimo varžybų dalyvių – pitbuliai. Pitbulis ir svorio tempimas yra kažkas stipraus, galingo ir įspūdingo. Pitbuliai rodo didžiausius koeficientus svorio traukimo varžybose. Pitbulio svorio ir krovinio dydžio santykis siekia daugiau nei 100 kartų. Amerikiečių pitbulterjeras yra neįtikėtina šunų veislė. Jie sugeba tai, ką yra bet kuris kitas šuo. Bet tuo pat metu jų sveikata daug geresnė. Jų kontaktas su savininku yra daug stipresnis.

Svorio traukimo varžybos Lietuvoje vyksta kasmet. Amerikiečių pitbulterjerų veislyno „Dognik Bulls“ Lietuvos absolventai nuolat dalyvauja ir laimi, užima prizines vietas.

Nuotraukoje matote pitbulius Lietuvoje svorio tempimą. Nuotraukoje tik šunys iš veislyno Dognik Bulls.

Jei norite rimtai nutempti savo pitbulį, pirmiausia jį visapusiškai apžiūrėkite veterinarijos gydytojas. Atkreipkite ypatingą dėmesį į savo pitbulio raumenų ir kaulų sistemą bei širdies ir kraujagyslių sistemą.

Jeigu ieškote kur įsigyti pitbulio šuniuką Lietuvoje, jei planuojate, kad Jūsų pitbulis ateityje užsiims svorio tempimu (pitbulis weight pulling Lietuva), tuomet kreipkitės į mūsų veislyną. Padėsime išsirinkti geriausią šuniuką auginant būsimą svorio traukimo čempioną.

Instagram veislynas svorio tempimas pitbulis Lietuva— dognikbulls

paštas- dognikb@gmail.com