Pitbulių veislynai šalia manęs

American pitbull terrier kennel
Amerikiečių pitbulterjerų veislynas „Dognik Bulls“. Mūsų šunys yra gryniausių ir žinomiausių Amerikos pitbulterjerų veislinių linijų atstovai. OFRN (JAV), Red Alert (JAV), Jumbo (Jugoslavija), Zebo (JAV), Lonzo (JAV), Boudreaux (JAV), DDWW (Ukraina).
Pitbulių veislynas „Dognik Bulls“ žinomas visame pasaulyje – mūsų šunys gyvena 25 šalyse! Įskaitant veislės tėvynę — Jungtinėse Amerikos Valstijose.
Mūsų amerikiečių pitbulterjerai laimi sporto varžybas, parodas ir treniruotes daugelyje pasaulio šalių. Visi veislyno šunys buvo ištirti, ar nėra genetinių ligų, kurios gali būti Amerikos pitbulterjerų veislei.
Mūsų šunų nuotraukos (pitbulių veislynai šalia manęs):
American pitbull terrier kennelAmerican pitbull terrier kennel
Mūsų darbo principai:
Meilė veislei. Veisime naudojame tik aukštos kokybės amerikietiškus pitbulius. Visi mūsų pitbuliai yra Amerikos ADBA kilmės. Ir tai yra vertingiausi pitbulių kilmės dokumentai visame pasaulyje. Juk būtent ši organizacija registruoja ir tvarko grynaveislius pitbulius pasaulyje nuo 1909 metų.
Nuolat mokomės naujų dalykų ir tobuliname savo darbą. Aš, kaip darželio vedėja, esu gydytoja. Taip pat esu sertifikuota šunų trenerė. Amerikiečių pitbulterjerų parodų Europos Sąjungoje teisėjas. Sporto varžybų teisėjas (waitpulling).
Pagrindinis veisimas grindžiamas grynu amerikietišku krauju. Iš Amerikos atsivežėme kelis šunis. Taip pat vykstame veisti su geriausiais Amerikos patinais.
Pitbullio šuniuką galite įsigyti mūsų veislyne. Vidutinė kaina 1500-2000 eurų. Galimas pristatymas į bet kurį miestą ir šalį. Turime didelę pristatymo patirtį. Svarbiausias dalykas iš jūsų yra noras įsigyti šuniuką mūsų pitbulių veislyne. Taip pat finansinis gyvybingumas įsigyjant ir prižiūrint azartišką, šaunų, aktyvų „Dognik Bulls“ pitbulterjerą.
Šiais metais mūsų veislynas planuoja turėti 5 vados amerikiečių pitbulterjerų šuniukų. Susisiekite su mumis ir įsigykite savo svajonių šuniuką iš „pitbulių veislyno šalia manęs“.
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Pagarbiai Veronika Voitovska, Amerikiečių pitbulterjerų veislynas „Dognik Bulls“.

Pitbulių veislynai šalia manęs