Sveiki atvykę į pitbulių veislyno «Dognik Bulls» Lietuva svetainę. Mūsų pitbulių veislynas su grynaveisliais pitbuliais dirba nuo 2011 m.


Atvežėme geriausius pitbulius iš viso pasaulio – iš Amerikos (pasaulyje žinomas pitbulterjerų veislynas Real Deal Chocolates, Florida), iš Brazilijos (veislynas Hoff’s Dusheik), iš Rusijos (veislynai Asadulla ir Brave Fighter), iš Bulgarijos ( dirbantis pitbulių veislynas Zorba). Keliaujame po visą pasaulį su aukščiausios klasės patinais! Prestižiškiausių ADBA parodų Europoje nugalėtojai, sporto ir parodų čempionai. Pit Bulls iš Dognik Bulls veisiami Latvijoje, Lenkijoje, Čekijoje!
Mūsų asmeniniai pitbuliai iš veislyno Dognik Bulls nuolat laimi garsiausią pitbulių šou. Kasmet ten susirenka 100-150 pitbulterjerų. Įsivaizduokite, ką reiškia laimėti tokį didelį šou ir tapti geriausiu šou! O pitbuliai iš mūsų veislyno nuolat laimi.
Mūsų pitbuliai šokinėja 6 metrų ilgio, 4 metrų aukščio ir taip toliau! „Dognik Bulls“ yra sveiki, atletiški, tinkami pitbuliai.
Visi mūsų šunys yra registruoti geriausioje ir patikimiausioje Amerikos pitbulterjerų organizacijoje – ADBA (Amerikos šunų augintojų asociacija). ADBA kilmės dokumentas patvirtina grynaveislį pitbulį. Jokiais kitais kilmės dokumentais, išduotais kitų organizacijų, negalima pasitikėti.
Taip atrodo suaugę pitbuliai iš veislyno „Dognik Bulls Lithuania“:

Šiuo metu pitbulių veislyne Lietuva «Dognik Bulls» yra parduodami šuniukai. Iš Champion Miller’s Wild Storm dar žinomo kaip Castle (atvežtas iš Amerikos) ir Dognik Bulls Indiana (atvežtas iš Dagestano) poravimosi. Yra 4 šuniukai (1 mergaitė ir 3 berniukai). Likę šuniukai jau iškeliavo į naujus namus – keli šuniukai į Suomiją, Estiją, Lenkiją, Rumuniją, Šveicariją. Šuniuko kaina 1500 eurų. Šuniukai iškeliauja su veterinariniu pasu, skiepais, registruota mikroschema, ADBA kilmės dokumentais. Taip pat premija iš pitbulių veislyno Lietuva – priminimas apie kiekvieną šuniuką. Jame pasakojama, kaip šuniukas augo ir vystėsi, kaip ir kuo jį maitinti, kaip auklėti, kada daryti kitus skiepus, gydyti nuo erkių ir kirmėlių ir pan. Tai šuniuko savininkui naudingos informacijos lobynas. Visi mūsų šuniukai socializuojami su vaikais, su kitais šunimis. Daugelis vaikšto po darželio teritoriją. Šuniukai neserga kilmės genetinėmis ligomis (tėvams atlikti genetiniai tyrimai).
Lietuvoje parduodamų pitbulių šuniukų nuotraukos:

Norėdami įsigyti geriausią pitbulį iš veislyno «Dognik Bulls» Lietuva, rašykite mums. Pirmoje žinutėje papasakokite apie save ir apie namus, kuriuose galite pasiūlyti tikrai šaunų šuniuką iš mūsų veislyno:
Instagram — dognikbulls
paštas: dognikb@gmail.com
Pitbulių šuniukai iš mūsų veislyno gyvena 24 pasaulio šalyse. Prisijunk ir tu.
Pagarbiai veislyno vedėja Veronika Voitovska. Ekspertas kinologas, pitbulių šou teisėjas Europoje, galios sporto teisėjas amerikiečių pitbulterjerams.