Pitbulių veislynas Vilnius

Pitbulių veislynas Vilnius

Sveiki atvykę į Vilniaus-Amerikos pitbulterjerų veislyno «Dognik Bulls» (registracija ADBA- Amerikos šunų augintojų asociacija) svetainę.

Mūsų pitbulių veislynas Vilnius nuo 2011 metų augina kokybiškus amerikietiškus pitbulterjerus, naudodamas šiuolaikines kraujo linijas — Jumbo, ddvv, OFRN, Red Alert.

Veislyno Dognik Bulls Vilnius pitbuliai yra stiprūs, atletiški, sveiki darbiniai terjerai. Kiekviena šuniukų vada mūsų veislyne yra kruopščiai suplanuota ir joje yra nepaprasta tikrų pitbulių populiacija.

Mūsų amerikietiškų pitbulterjerų veislyne Vilniuje galite įsigyti pitbulo šuniuką (Vilnius), vidutinė kaina 1000-2000 eurų. Kiekvienais metais auginame keletą skirtingų kalių, išlaikydami savo pagrindinę liniją ir savo veisimo liniją Castlesline. Linijos įkūrėjas yra iš Amerikos importuotas vyriškis Millers Wild Storm, žinomas kaip pilis. Jis buvo nupirktas iš puikaus Floridos sporto veislyno (Real Deal Chocolates) ir tapo didžiausiu amerikiečių pitbulterjerų tėvu Europoje. Jo vaikai stiprūs, raumeningi, stabilios psichikos, labai neapdairūs, su puikiu maistu ir žaidimo motyvacija. Tačiau jie yra malonūs savo šeimai ir visiškai socialiai saugūs šunys. Kartu su kokybiškų genų rinkiniu, išskirtine kilme gausite tikrą ir tikrai patikimą draugą iš Vilniaus pitbulių veislyno.

Norėdami aptarti galimybę įsigyti šuniuką Vilniaus pitbulių veislyne, nuspręsti, kuri šuniuko veislė tinka jūsų šeimai ir jūsų gyvenimo būdui, susisiekite su mumis žemiau nurodytais būdais

Instagram pitbulių veislynas Vilnius— dognikbulls

paštas Amerikiečių pitbulterjerų veislynas Vilnius— dognikb@gmail.com

Kai kurių šunų nuotraukos iš «Dognik Bulls», Amerikos pitbulterjerų Vilnius: