Pitbull Eesti


Suurepärane uudis meie Ameerika pitbullterjerite kennelis «Dognik Bulls»! 1. juulil 2023 oli meil ideaalne pitbullide pesakond. Saadaval on mitu emast ja pitbulli isast. Sündinud 10 pitbulli kutsikat! Meil on müügis 6 kutsikat (3 tüdrukut ja 3 poissi). Ülejäänud kutsikad on juba broneeritud ja lähevad elama Soome, Poola, Rumeeniasse, Eestisse.
Tüdrukud ja poisid on erksad, elegantsed värvid (kreem, punane, šokolaad — kõik punase ninaga). Suurepärane anatoomia, hea närvisüsteem. Meie Ameerika pitbullterjeri kutsikad kasvavad koos lastega. Meie kutsikad sobivad lastega peredesse, teiste loomadega peredesse. Ka meie pitbullid sobivad esimeseks koeraks. Koolitus on kohustuslik iga tõu koera puhul.
Kutsikate vanemad stabiilse psüühikaga, ilma agressiivsuseta. Osale ja võida näitustel ja spordivõistlustel. Neil ei ole geneetilisi haigusi (uuritud, on tunnistused).
Meie Ameerika pitbullterjerite kutsikate isa toodi Ameerikast. Hüüdnimi sugupuu järgi — Millers Wild Storm ehk loss. Ema toodi Dagestanist. Hüüdnimi sugupuu järgi — Dognik Bulls Indiana.
Ameerika pitbullterjerite kutsikate fotod:


Vanemate fotod:


Ameerika pitbullterjeri kutsika ostmiseks kennelist Dognik Bulls kirjuta meile:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram- dognikbulls
Kõik Ameerika pitbullterjerite kutsikad lahkuvad kennelist uutesse kodudesse veterinaararsti Euroopa passi, registreeritud mikrokiibi, ADBA sugupuu, eakohaste vaktsineerimiste, ussirohutõrjega. Kenneli Dognik Bulls pitbullidel ei ole geneetilisi haigusi, kõik kenneli täiskasvanud koerad on läbivaadatud ja omavad sertifikaate. Kutsika hind sellest pesakonnast on 1500 eurot.

 

Sarnased artiklid:
Pitbulli kutsikad Eesti
Pitbull Eesti. Ameerika Pitbull Terjer Eesti. Pitbulli kutsikad Eesti