Tere tulemast Eesti pitbullide kennelisse «Dognik Bulls». Nüüd on meil müügis uhked pitbulli kutsikad! Meilt saate osta puhtatõulise pitbulli kutsika (ameerika pitbullterjer).
Kutsikad sündisid 01.07.2023. Ainult 10 pitbulli kutsikat. Osa kutsikaid on juba broneeritud Poola, Rumeenia, Soome. Mitmed emased ja isased on endiselt müügis.
Eesti pitbulli kutsikate vanemad:

Fotod Eesti täiskasvanud pitbullidest kennelist «Dognik Bulls». Teie kutsikas meie pitbullide kennelist kasvab sama ilusaks, lihaseliseks ja targaks.

Fotod müügis olevatest kutsikatest «pitbull Eesti«:

Kõik meie kutsikad on tõupuhtad pitbullid tõelise Ameerika ADBA (American Dog Breeders Association) sugupuuga. Kutsikad kolivad uutesse kodudesse 8 nädala vanuselt. Neil on juba vanuse järgi vaktsineerimine, registreeritud mikrokiip, Euroopa veterinaarpass koerale, ADBA tõutunnistus. Anname igale kutsikale ka individuaalse memo. See räägib, kuidas kutsikas kasvas ja arenes alates sünnihetkest. Samuti kuidas toita, hooldada, milliseid vaktsineerimisi ja ravi kirpude, usside, puukide vastu kutsikas esimesel eluaastal vajab (koos kuupäevadega, millal seda teha).
Et osta meilt ebareaalselt lahe pitbulli kutsikas (pitbull Eesti), kirjuta meile ja räägi endast ja oma perest. Kutsika hind sellest paaritusest on 1500 eurot. Muide, kutsikate isa toodi Ameerikast, pitbulli kutsikate ema Dagestanist. Kutsikate isa on mitme riigi näitustel ja spordis mitmekordne tšempion. Kutsikate vanematel ei ole geneetilisi haigusi (II tüüpi võrkkesta atroofia ja väikeaju ataksia).
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
WhatsApp: +37127118654
Dognik Bullsi kassikasvatuse pitbullid elavad 23 riigis üle maailma. Kui vajate rahvusvahelist saatmist, saame aidata.
Kui teil on küsimusi pitbulli kutsikate, meie kenneli, pitbulli tõu kohta, kirjutage meile.
Lugupidamisega Ameerika pitbullterjerite kenneli, pitbull Eesti juht — Veronika Voitovska.

Sarnased artiklid:

Pitbull Eesti. Pitbulli kutsikad Eesti